Úvod
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Prevažne oblačno, najnižšie ranné teploty 7 až 5 °C a najvyššie denné teploty 8 až 10 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 6 až 4 °C a denné maximá 7 až 9 °C.

Internetové stránky obce Skýcov
Predposledný stolnotenisový víkend PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 19 Marec 2011 18:40

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Odohrali sme ďalšie dve stretnutia stolnotenisových líg.

Najskôr Áčko nastúpilo doma proti Nevericiam A, s ktorými sme doteraz vždy prehrali. Po úvodných štvorhrách sme prehrávali 0:2 a nevyzeralo to s nami dobre. V dvojhrách sa nám ale darilo lepšie a takmer celé stretnutie sme viedli. Vyrovnaný zápas nakoniec skončil víťazstvom hostí 8 : 10.

Béčko hralo tiež doma, s Obycami. Obyce boli v tabuľke vyššie a údajne prišli na Skýcov neprehrať. To sa im ale nepodarilo a naši zvíťazili 11:7 najmä zásluhou Bernáta a Krigovského.

 

Posledné zápasy hráme so súpermi z opačného konca tabuliek. Áčko hrá u lídra v Zlatých Moravciach a Béčko s poslednými Machulincami. Vyzerá to na jedno víťazstvo a jednu prehru :)

Posledná úprava Sobota, 19 Marec 2011 18:40
 
Slovenské národné divadlo PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Utorok, 15 Marec 2011 12:44

vejar_2
vejar_2 vejar_2
Vážení milovníci divadla !

Rozhodol som sa zrealizovať zájazd na divadelné predstavenie Vejár v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave. Je to divadelná komédia s vynikajúcim hereckým obsadením : D. Mórová, J. Koleník, V. Kobielsky, G. Dzúriková, M.Labuda st., B.Bystriansky, Z. Kocúriková a mnohí ďalší. Predstavenie sa uskutoční v piatok 27.mája 2011 o 19.00 hodine v budove SND . Lístky 1. kategórie (najlepšie miesta na sedenie v strede sály) máme zabezpečené do konca marca. Cena lístka je 17 € na osobu. K tomu ešte treba pripočítať dopravu približne 8 € / osoba za autobus . Rád by som to spoločne s p. starostom T. Kolembusom zrealizoval ako obecný výlet autobusom priamo zo Skýcova . Mám zabezpečených 42 lístkov.

vejar_1
vejar_1 vejar_1
Ak máte vážny záujem bližšie informácie Vám poskytneme v škole. V minulosti takéto zájazdy v obci neboli. Je to  z mojej strany riziko, ale cchem , aby sa veci trošku pohli dopredu. Budem rád, ak sa nájde dobrá partia a spoločne sa zabavíme na výbornej komédii v novej budove SND. Verím, že sa nám to spoločne podarí zrealizovať. Tu je link na stránku SND a bližšie informácie o predstavení.Pre lepšiu orientáciu o hľadisku si pozrite sálu činohry a  tento link. Máme zajednané lístky v IX., X., a XI. rade na prízemí (Teda najlepšie miesta)

J. Zvolenský

Tu je krátke video toho, čo nás čaká :)

Posledná úprava Utorok, 15 Marec 2011 19:47
Čítať celý článok...
 
Nevernet už aj na Skýcove PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Utorok, 15 Marec 2011 07:31

T.Kolembus
T.Kolembus T.Kolembus


V poslednom článku som Vás informoval a príchode novej spoločnosť poskytujúca internetové pripojenie do našej obce. Dnes môžem konštatovať, že už je to realitou. Včera (t.j. v pondelok) namonotovali prijímaciu a vysielaciu anténu. V najbližších dňoch namontujú druhý uzol a internet môže začať fungovať. Chlapci ma včera informovali, že dajú do dediny letáky, v ktorých sa dozviete, aké služby budú poskytovať a koľko bude cena internetového pripojenia. Viac info na www.nevernet.sk Takže budete mať v rámci dediny dve možnosti pripojenia, Sanet, alebo Nevernet. A ja dúfam, že problémy s internetovým pripojením budeme mať týmto pádom vyriešené. Tie chvíle zo začiatku roka, kedy Vám to nešlo už nechcem zažívať znovu.

Ďakujem za prečítanie Tomáš

Posledná úprava Utorok, 15 Marec 2011 08:30
 
Novinky v obci PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Sobota, 12 Marec 2011 17:36

T.Kolembus
T.Kolembus T.Kolembus


Posledné týždne sa nesú v znamení rôznych prác. Môžem Vám povedať, že sa vôbec nenudíme. Minulý týždeň sa nám nejako nič nedarilo, pokazil sa nám na úrade monitor, neskôr sa nám pokazilo čerpadlo na plynovom kotli. Už som si myslel, že máme pobosorované :))) Podarilo sa nám podať tzv. výnos ministerstva financií, žiadame v ňom finančné prostriedky na okná v základnej školy. Maximálne sa tu dá získať 13 500 €, pričom naša spoluúčasť je 10 %. Uvidíme, či sa nám podarí niečo získať. Absolvoval som tiež zasadnutie Hrušovsko-Beňadického regiónu, ktoré sa konalo na Obyciach. Funguje tam tzv. rotačný systém. Vždy je to v inej obci. Najbližšie sa bude konať u nás na Skýcove. 1.marca som bol na školení v Nitre. Témou boli zmeny v Zákonníku práce.

Posledná úprava Sobota, 12 Marec 2011 17:54
Čítať celý článok...
 
Stolný tenis finišuje PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 13 Marec 2011 19:00

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Počas tohto týždňa sa odohrali ďalšie zápasy stolnotenisových líg, ktoré sa chýlia ku koncu.

Skýcov B remizoval v Čiernych Kľačanoch F 9:9, čo je relatívne dobrý výsledok.

Áčko hralo v piatok aj v nedeľu. Najskôr sme v Čiernych Kľačanoch nestačili na domáce Céčko a prehrali sme jednoznačne 16:2. Dnes sme ale v domácom prostredí zdvihli zástavu vysoko najmä vďaka Žikavským, ktorí vyhrali všetko, čo sa dalo, a napriek neúčasti Martina Kusého sme porazili Žitavany B 11:7.

 

Do konca súťaže ostáva odohrať ešte 2 zápasy, s Nevericami a s lídrom zo Zlatých Moraviec. Zatiaľ si držíme veľmi dobré šieste miesto v 12-člennej lige.

Posledná úprava Nedeľa, 13 Marec 2011 19:01
 
Žijeme, nežijeme, alebo čo??? PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Piatok, 11 Marec 2011 22:04

Nedávno som sa stretol po dlhšej dobe s naším rodákom Romanom Minárom. Roman je poslancom v obci pri Bratislave a povedal mi takú zaujímavú informáciu citujem: "Dennodenne čítam Vašu stránku, dokonca som ju dal na našom zastupiteľstve za vzor". Pokračoval ďalej "v tomto ste jednotka, ale čo sa týka spoločenského života ten tu nefunguje, žiadne akcie, proste nič". Ja som mu bohužiaľ musel dať za pravdu. Ale nato aby sme to tu trochu "rozhýbali" potrebujem aj Vašu pomoc, ja to neviem urobiť sám. Výstavným príkladom je tohtoročný ples. Ja sa vôbec netajím tým, že som chcel aby ho robili futbalisti. Na väčšine dedín ho robia. Zorganizovať ples, to sa nedá urobiť tak, že si povedia dvaja ľudia, urobíme to. Tam musí byť zapojených viac ľudí.

Posledná úprava Piatok, 11 Marec 2011 22:04
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu121122123124125126127128129130DopreduKoniec»

Stránka 123 z 138
Copyright © 2019 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
turnaj_2011...
Image Detail