Úvod
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 2 až 0 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra prevažne oblačno, ranné minimá 3 až 1 °C a denné maximá 4 až 6 °C.

Internetové stránky obce Skýcov
Retro noviny PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Utorok, 28 December 2010 09:38

Vážení spoluobčania,

v posledných dňoch tohto kalendárneho roka  mnohí z Vás dostali Skýcovské noviny Retro. Noviny boli vytlačené PRESS, s.r.o. Tlmače. Vyšli v náklade 500 ks noviny a 300 ks farebná príloha. Tí, ktorí ste to šťastie nemali a noviny nemáte, môžete si ich prečítať TU. Ostáva nám všetkým len dúfať a veriť, že nový starosta Mgr. Tomáš Kolembus a nové Obecné zastupiteľstvo obce Skýcov budú Skýcovské noviny vydávať aspoň raz za polrok.

Posledná úprava Štvrtok, 13 Január 2011 07:10
 
Šťastné a veselé Vianoce PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Sobota, 25 December 2010 09:51
Príjemné prežite vianočných sviatkov a šťastný Nový rok želá obec Skýcov. 
 
Vianočné poďakovanie PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Piatok, 24 December 2010 13:27

Poďakovanie
Poďakovanie Poďakovanie
Riaditeľstvo Základnej školy Skýcov ďakuje p. Lubovi Zbonkovi, ktorý nám nezištne pomohol a povrchovo opravil a vymaľoval priestory 7. triedy. Za pomoc a ochotu mu veľmi pekne ďakujeme.

Taktiež by som rád úprimne poďakoval jednému z rodičov, ktorý po Vianočnej akadémii venoval škole na výlet pre deti 100.- €. Pretože chcel ostať v anonymite, ďakujem mu aspoň touto formou. Ešteraz Vám Páni obom úprimne v mene školy ďakujem.

Mgr. Jozef Zvolenský - riaditeľ ZŠ Skýcov

Posledná úprava Piatok, 24 December 2010 13:38
 
Šampión Karol PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Pondelok, 13 December 2010 18:07

KarolŠedivý
KarolŠedivý KarolŠedivý
Karol Šedivý junior si po roku zopakoval triumf na majstrovstvách Slovenska v divízii D9. Na stupne víťazov vystúpil v každých pretekoch, na ktorých štartoval. Keď som tak čítal tento článok v dnešných Nitrianských novinách, tak som si uvedomil, že to už berieme ako samozrejmosť, jeho víťazstvo. Ale všetku tu robotu, ktorú musí on a jeho tím vykonať počas roka, tu si až tak neuvedomujeme. Chcem sa poďakovať za obec Skýcov mame Ivane, celému tímu a nakoniec samotnému Karolovi za vynikajúcu reprezentáciu našej obce. A slová, ktoré som vyriekol na predstavovaní kandiátov na starostu platia na 100 %. Táto obec ta bude podporovať, ako to len bude možné. Samozrejme v rámci svojích možností. A o rok čakáme ďalší titul :)

Posledná úprava Pondelok, 13 December 2010 18:33
Čítať celý článok...
 
Vianočná besiedka v MŠ - 17.12.2010 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Gabriela Paukova   
Utorok, 21 December 2010 12:33

Besiedka_05
Besiedka_05 Besiedka_05

Ó Ty krásna,

ó Ty prešťastná, doba vianočná.

To Kristus sa narodil, aby nás vyslobodil,

radujme sa, veseľme sa kresťania.

     I naše deti z Materskej školy v Skýcove sa radovali z príchodu vianočných sviatkov prostredníctvom BESIEDKY POD JEDLIČKOU, ktorá sa uskutočnila v piatok dňa 17. decembra 2010. Na toto podujatie sme sa veľmi tešili. Deti pripravovali pre malého Ježiška a svojich rodičov i starých rodičov peknú kolekciu piesní, básní a scénok s vianočnou tematikou. Slávnosť otvorili už tradične prekrásnymi koledami. Ďalej program pokračoval scénkou "Zvieratká vo vianočnom lese", kde anjelik rozpráva zvieratkám rozprávku o narodení malého Ježiška. Potom nasledovali scénky a tančeky so sprievodom hudby. Oficiálny program sme ukončili piesňou "Keď si šťastný, tlieskaj rukami". Celkom na záver sa deti predviedli detským muzikálom "Babičkin charleston".

Posledná úprava Utorok, 21 December 2010 12:42
Čítať celý článok...
 
S posledným a s prvým PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 11 December 2010 19:53

Stolnotenisová súťaž sa pre tento rok skončila. Posledné kolo bolo svojim spôsobom zvláštne, Áčko sa stretlo s prvým mužstvom tabuľky - Zl. Moravce C a naše Béčko sa stretlo s poslednými Machulincami.

Béčkari začali veľmi dobre a potvrdili, že sa na tento  dôležitý zápas dobre pripravili. Viedli už 9:0. Potom trochu prestriedali a nakoniec zvíťazili 14 : 4. Za domácich nastúpili bratia Krigovskí, M.Ondrejka, J.Bernát a Lukáš Dávid. Skýcov B prezimuje na predposlednom 10. mieste tabuľky siedmej ligy.

 

Áčko (Žikavskí, Ondrejka, Kusý) nastúpilo do zápasu s lídrom tiež veľmi dobre a viedli sme 4:2. Postupne sa ale prejavila väčšia kvalita hostí a stretnutie postupne otočili a zvíťazili 6:12. Aj Áčko bude zimovať na predposlednom mieste tabuľky piatej ligy.

Do budúceho roka sme ale znovu skúsenejší a Béčko aj posilnené, dúfame v stred tabuľky.

 
«ZačiatokDozadu141142143144145146147148DopreduKoniec»

Stránka 142 z 148
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Mikuláš_kos...
Image Detail