Úvod
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a občasný dážď, najnižšie ranné teploty 4 až 2 °C a najvyššie denné teploty 7 až 9 °C. Zajtra prevažne oblačno, ranné minimá 3 až 1 °C a denné maximá 4 až 6 °C.

V obci pracuje a pôsobí neikoľko združení a klubov. Medzi najaktívnejšie a v širokom okolí najznámejšie v kultúrnej oblasti patrí už niekoľko rokov dychová hudba Skýcovanka. Úspešne reprezentuje našu obec aj divadelný súbor Hrušov . Medzi sľubne sa rozvýjajúce spolky možno zaradiť spevácky súbor Vápenkár.
V klubovej činnosti je aktívny Klub dôchodcov . Z aktívnych združení treba spomenúť Združenie urbárnikov, ZO Slovenského zväzu chovateľov, ZO Slovenského zväzu záhradkárov, ZO Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov, ZO COOP Jednota a Knižnica Skýcov.


Retroprogram smutnejší prehráva zaujal i potešil PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Štvrtok, 20 November 2014 12:36

Nedeľný podvečer v KD bol opäť príjemným stretnutím skýcovských divadelníkov so svojími priaznivcami. Divácka účasť presiahla možnosti na sedenie, čím boli všetci účinkujúci milo prekvapení. A tak s radosťou sme uviedli výber z predošlých programov: Tieňohra Skýcovská tragédia či súbor básní slovenských autorov v cykle " Tak rastie život " v podaní našich členov bol akýmsi zamyslením sa nad životom. Život však prináša i rôzne nečakané a veselé situácie, ktoré sme priblížili nám vlastným spôsobom - žartovnými piesňami, vtipmi a novými klipmi k piesňam Repete. Spontánne reakcie skvelých divákov boli tou najkrajšou odmenou, akú si vie účinkujúci predstaviť. Na záver programu poďakoval vedúci DS Ľubo Hosťovecký divákom za podporu, ktorú prejavujú svojou účasťou na akciách DS, ale i všetkým ktorí počas 20-tich rokov činnosti posúvali a posúvajú " divadelnú káru " ďalej. Fotografie si môžete pozrieť tu.

 
«ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec»

Stránka 1 z 4
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Pasovačka__...
Image Detail