Úvod
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a občasný dážď, najnižšie ranné teploty 4 až 2 °C a najvyššie denné teploty 7 až 9 °C. Zajtra prevažne oblačno, ranné minimá 3 až 1 °C a denné maximá 4 až 6 °C.Prijatie jubilantov v roku 2016 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Gabriela Paukova   
Štvrtok, 20 Október 2016 12:42

V  nedeľu dňa 9. októbra 2016 sa uskutočnilo slávnostné prijatie jubilantov v spoločenskej sále kultúrneho domu. Pozvaných bolo 44 jubilantov, ktorí sa v roku 2016 dožívajú významných životných jubileí.

Na začiatku slávnosti vystúpili v kultúrnom programe deti materskej a základnej školy Skýcov. Nasledoval príhovor starostu obce a predstavenie jubilantov. Prítomní jubilanti sa podpísali do pamätnej knihy obce a dostali malý darček na pamiatku. Najstaršou prítomnou jubilantkou bola 93. ročná p. Pavlína Zrastáková. Najstaršou občiankou našej obce je 95. ročná p. Helena Géciová, ktorá sa zo zdravotných dôvodov nemohla našej akcie zúčastniť. Kultúrny program ďalej obohatil svojimi piesňami aj spevácky súbor Vápenkár.

Veríme, že slávnosť sa vydarila a všetci boli spokojní. Ďakujeme všetkým, ktorí sa jej zúčastnili a prajeme len to najlepšie do ďalších rokov. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Posledná úprava Štvrtok, 20 Október 2016 19:54
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Stránka 1 z 2
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
slavik_09_1...
Image Detail