!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Slnečno, najnižšie ranné teploty 3 až 1 °C a najvyššie denné teploty 14 až 16 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 5 až 3 °C a denné maximá 16 až 18 °C.

OZ rokovalo v budove ZŠ PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 05 November 2011 09:16

zhrnutie
zhrnutie zhrnutie

8. zasadnutie OZ sa uskutočnilo v budove ZŠ. Prvým bodom programu bola práve situácia v našej škole. Žiadosť o vyriešenie havarijnej situácie s kúrením v ZŠ leží na ministerstve financií a doposiaľ nebola schválená. Aj túto zimu bude ZŠ vykurovaná pevným palivom. Novým kuričom bude pán Štefan Žikavský, s ktorým sa podľa slov pána riaditeľa Mgr. Zvolenského zatiaľ spolupracuje veľmi dobre. Urobia sa niektoré opatrenia slúžiace na zefektívnenie vykurovania školy (servis okien - utesnenie, zošróbovanie, ďalej opätovné vyčistenie kotlov, zaizolovanie rozvodovej trubky, ...).


Ďalším bodom bolo schválenie hospodárenia obce za 1. polrok a za 3. štvrťrok roku 2011. V rámci tohto bodu sa hovorilo aj o exekúciách, ktoré začínajú v našej obci prebiehať voči dvom občanom kvôli nezaplateniu miestnych daní.


Ku kontajnerom slúžiacim na sklo, ktoré sa nachádzajú za horným obchodom Jednota a na skládke na Hradskej ul., pribudne ďalší na novej autobusovej zastávke.


OZ nesúhlasí s vytvorením klziska na MI (dôvody : možné poškodenie mantinelov a povrchu, neisté počasie, žiadny správca, ...).
Ďalšou informáciou je uvoľnenie služobného bytu na Školskej ul. od 1.12. 2011. Tento byt bude v prvom rade ponúknutý zamestnancom školy. Ak nikto z nich neprejaví o byt záujem, bude potrebné byt preklasifikovať zo služobného na obecný byt. Pravdepodobne sa nový nájomca bude hľadať prostredníctvom výberového konania.
Obec Skýcov podáva trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ktorá rozstrieľal svetlá verejného osvetlenia.

 
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Imatrikulac...
Image Detail