Úvod Dôležité oznamy Oznam západoslovenskej vodárenskej spoločnosti - nový systém platieb za vodné a stočné
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a búrky, najnižšie ranné teploty 16 až 14 °C a najvyššie denné teploty 20 až 22 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 17 až 19 °C.

Oznam západoslovenskej vodárenskej spoločnosti - nový systém platieb za vodné a stočné PDF Tlačiť E-mail
Napísal Gabriela Paukova   
Pondelok, 12 Máj 2014 14:01

OZNAM  pre občanov

Západoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. Nitra oznamuje občanom, že prechádza na nový spôsob fakturácie, ktorý umožňuje uplatniť preddavkové platby za vodné a stočné. Na základe uvedeného dôjde k zmene cyklu odpočtov na polročný cyklus pre jednotlivé odberné miesta zaradené do príslušných odčítacích trás. Odčítanie vodomerov v našej obci Skýcov bude s platnosťou od 01.01.2014 vykonávané dvakrát ročne, v mesiacoch máj a november.

Uvedená zmena si vyžaduje aj uzatvorenie novej Zmluvy o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd do verejnej kanalizácie (ďalej len "Zmluva") v zmysle Všeobecných zmluvných podmienok platných od 1.7.2012. Západoslovenská spoločnosť, a.s. Nitra následne, po vykonaní odpočtu meradiel v zmysle harmonogramu odpočtov jednotlivých odberných miest, zašle odberateľom návrh novej Zmluvy a Harmonogram budúcich platieb za opakované dodávky. Výška navrhovanej zálohovej platby nie je záväzná a je možné ju zmeniť. Odberateľom bude zaslaný list, kde budú informovaní o tejto zmene.

Posledná úprava Pondelok, 12 Máj 2014 14:29
 
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
SoStnaBicyk...
Image Detail