!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Prevažne oblačno, najnižšie ranné teploty 13 až 11 °C a najvyššie denné teploty 20 až 22 °C. Zajtra polooblačno, miestami dážď a búrky, ranné minimá 14 až 12 °C a denné maximá 20 až 22 °C.

Rokovanie OZ PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Pondelok, 01 September 2014 08:42

zhrnutie
zhrnutie zhrnutie

K 31.12. 2013 bol v obci vykonaný audit ohľadne účtovnej uzávierky s konštatovaním, že neboli nájdené žiadne závažnejšie nedostatky.
Schválili sme miernu úpravu rozpočtu obce (hlavne kvôli novému regulátoru kúrenia v budove ZŠ).
Obec odpredá ornú pôdu (cca 10 árov) M. Pavkovmu - je to záhrada, ktorú dlhodobo užíva.
Nájomná zmluva (budova škôlky) s Ing. J. Veverkom je uzatvorená na 4 roky (ročný nájom je cca 10 000 euro).
Postupne sa menia svetlá v celej obci (káble a svietidlá sú už vymenené), je potrebné ešte nainštalovať 3 regulačné skrine.
Prebehlo otvorenie kuchyne a novej MŠ, dostali sme dotáciu 35 tisíc euro na rekonštrukciu WC v budove ZŠ. Tá bude prebiehať v priebehu školského roka. Do ZŠ nastúpi približne 64 detí.
Na pravdepodobne predposlednom OZ v tomto volebnom období sme konštatovali, že na OZ sa okrem poslancov a starostu takmer nikdy nezúčastňujú ďalší ľudia. Chceme preto pozvať občanov na ľubovoľné rokovanie OZ, všetky sú verejné a otvorené pre vás, občanov. Program býva dopredu zverejnený na obecnej webstránke - niečo si tam možno nájdete.

 
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
keramika_10...
Image Detail