Úvod Dôležité oznamy Informácie pre voliča
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a búrky, najnižšie ranné teploty 16 až 14 °C a najvyššie denné teploty 20 až 22 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 17 až 19 °C.

Informácie pre voliča PDF Tlačiť E-mail
Napísal Gabriela Paukova   
Štvrtok, 13 November 2014 13:12

Vážení voliči,

ako ste už boli informovaní v sobotu dňa 15. novembra 2014, sa uskutočnia voľby do orgánov samosprávy obcí.

Volebná miestnosť je veľká zasadačka na prízemí v budove Obecného úradu Skýcov ul. Školská 294.

Voľby sa konajú v čase od 7.00 hodiny do 20.00 hodiny.

 

Volič po príchode do volebnej miestnosti sa preukáže preukazom totožnosti a od členov komisie dostane opečiatkovanú obálku a dva hlasovacie lístky. Jeden pre voľby starostu obce a druhý pre voľby poslancov obecného zastupiteľstva.

Na hlasovacom lístku pre voľby starostu obce volič zakrúžkuje poradové číslo len jedného kandidáta, ktorému dáva svoj hlas. V našom volebnom okrsku sú zaregistrovaní dvaja kandidáti na starostu obce.

Na hlasovacom lístku pre voľby poslancov obecného zastupiteľstva musí volič zakrúžkovať minimálne jedno poradové číslo kandidáta a najviac sedem poradových čísel – kandidátov ktorým dáva svoj hlas (v našom volebnom obvode sa volí 7 poslancov). Pre voľbu poslancov OZ sú zaregistrovaní desiati kandidáti.

Následne oba hlasovacie lístky vloží volič do obálky a túto vhodí do volebnej schránky.

Volič, ktorý sa nemôže v deň volieb dostaviť do volebnej miestnosti, môže požiadať zo závažných, najmä zdravotných dôvodov miestnu volebnú komisiu telefonicky na číslo 0918/969517 alebo prostredníctvom svojich príbuzných o hlasovanie do prenosnej volebnej schránky.

Využite svoje volebné právo a zúčastnite sa komunálnych volieb. Svojím hlasom rozhodujete o tom, kto bude najbližšie štyri roky na čele našej miestnej samosprávy.

Posledná úprava Štvrtok, 13 November 2014 14:27
 
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
enotreeday_...
Image Detail