Úvod Šport Motocross Motocross v Skýcove na výbornú
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Motocross v Skýcove na výbornú PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Streda, 28 September 2016 03:15

V nedeľu dňa 25. 9. 2016 sa na Motocrossovej trati v Skýcove - Košariská uskutočnil predposledný závod tohto seriálu pod názvom Scrub Motocross Cup 2016. Motocross Club Skýcov, ako usporiadateľ, si dal na tomto závode veľmi záležať.

"Na tomto závode sa zúčastnilo spolu 147 jazdcov a približne 1800 divákov. Jazdcov sme odmenili až do 10. miesta v každej kategórii", hovorí prezident Motocross Clubu Skýcov Marián Bernát.

Domáci jazdci na tomto závode nezaháľali a vybojovali si nádherné umiestnenia. Michaela Bernátová vybojovala 7. miesto, Erika Gahérová 2. miesto, Marián Matejov 6. miesto, Rudolf Siklienka 2. miesto, Miroslav Tánečka 11. miesto, Martin Žikavský 14. miesto a Mário Belica 20. miesto. Všetkým pretekárom GRATULUJEME!!!!

"Pre všetkých jazdcov, ale aj pre divákov sme pripravili nádherné ceny, ale aj bohaté občerstvenie, ako sa na Skýcov patrí," dodal Marián Bernát.

Prezident Motocross Clubu Skýcov Marián Bernát a vedenie klubu vyslovujú poďakovanie všetkým, ktorí akoukoľvek činnosťou prispeli pri organizovaní tohto podujatia, OcÚ Skýcov za podporu, sponzorom za materiálno - technické zabezpečenie a za vecné ceny, všetkým ochotným ľudom a to - traťovým komisárom, personálu v bufetoch, pomocníkom, organizátorom, usporiadateľom, strážnikom, štartovačovi rampy, dj-ovi, zdravotnému personálu, hasičom, časomeračom a všetkým ľudom čo nám akokoľvek pomáhali .....

Všetkým patrí ešte raz obrovské ĎAKUJEME.

Posledná úprava Streda, 28 September 2016 03:19
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
kaštieľ_24
Image Detail