Úvod Združenia a kluby DH - Skýcovanka Leto s DH Skýcovanka
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 11 až 9 °C a najvyššie denné teploty 12 až 14 °C. Zajtra prevažne oblačno, ranné minimá 11 až 9 °C a denné maximá 12 až 14 °C.

Leto s DH Skýcovanka PDF Tlačiť E-mail
Napísal Zuzana Juríková   
Štvrtok, 31 Júl 2008 13:49

DH Skýcovanka začala letnú sezónu už v máji. Svojím vystúpením sme potešili návštevníkov netradičného jarmoku v Leviciach 23. mája 2008.

Po malej prestávke sme spríjemnili slnečné popoludnie návštevníkom na salaši Kostrín v Klátovej Novej Vsi.

 

 

Naša obec tohto roku oslavuje 710. výročie prvej písomnej zmienky. Pri tejto príležitosti sme vystúpili na futbalovom ihrisku. Milovníci dychovky si mohli s nami zaspievať a kto mal chuť, samozrejme, aj zatancovať.

18. júla 2008 sme sa vybrali na južné Slovensko – do Štúrova. V rámci kultúrneho leta sme vystúpili na pešej zóne. Keďže sme tu ešte neúčinkovali, išli sme plní očakávania. Návštevníci tohto kúpeľného mesta tam chodia nielen za oddychom ale aj za zábavou. Zbadali sme to pri prvých piesňach, keď sa hľadisko zaplnilo do posledného miesta.

V rámci kultúrneho leta už tradične účinkujeme aj v Topoľčiankach. Koncert sa uskutočnil 20. júla 2008. Aj tu sme mali veľmi dobré publikum. Škoda, že naše vystúpenie narušil dážď. I napriek nepriaznivému počasiu skalní fanúšikovia vydržali do poslednej pesničky. Ďakujeme.

Posledné vystúpenie, ktoré sme absolvovali, bolo 26. júla 2008 na termálnom kúpalisku v Podhájskej. Diváckym ohlasom, spevom a tancom nás návštevníci kúpaliska utvrdili, že sa im naše vystúpenie páčilo.

Sezóna ešte nekončí. Čakajú nás ďalšie vystúpenia – vo Vrábľoch, v Nitre, v Topoľčanoch ...

Aj prostredníctvom dychovky sa Skýcov dostáva do povedomia širokého okolia a robí dobré meno našej obci.

Posledná úprava Piatok, 01 August 2008 13:33
 
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Rodina Miha...
Image Detail