Úvod Šport Volejbal Pekný úspech
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty 1 až -1 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra zamračené a občasný dážď, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Pekný úspech PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 17 November 2008 09:32

Blahoželáme
Blahoželáme Blahoželáme

1.miesto - Blahoželáme !

 Volejbalový klub Skýcov sa v sobotu 15.novembra 2008 zúčastnil volejbalového turnaja v Topoľčiankach. Súťažili 4 družstvá : Topoľčianky, Obyce, Gymnázium Zlaté Moravce a Skýcov. Turnaj sa hral spôsobom každý s každým a vo výslednej tabuľke potom vznikli dvojice na boj o 1.,2. a 3. miesto. Každý zápas (okrem finálového) sa hral na dva odohraté sety do 25 bodov. Naše družstvo prešlo turnajom bez väčších problémov, každý zápas v skupine sme vyhrali jasne 2 : 0. Vo finále sme sa potom opätovne stretli s družstvom z Obýc, ktoré sme porazili 3 : 0 a získali tak krásny pohár.P re korektnosť treba dodať, že naše družstvo ako jediné malo čiste mužskú zostavu (ale to nebol náš problém :). Veľká vďaka patrí usporiadateľskému družstvu z Topoľčianok. Turnaj bol pripravený na veľmi dobrej úrovni.Pre všetkých súťažiacich bol fajnový gulášík a veľmi pekné poháre pre všetky súťažiace družstvá.Navyše na turnaji panovala veľmi pohodová a priateľská atmosféra a všetky družstvá si navzájom fandili. Našu obec reprezentovali : Ľ. Černák, P. Matejov, P. Matejov ml.,M. Krigovský, J. Ericson,J. Dávid,J.Mihalík a J.Zvolenský.

Posledná úprava Pondelok, 17 November 2008 09:46
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
sedma___05
Image Detail