Úvod Šport Karol Šedivý Ťažko vydreté víťazstvo vo Veľkých Uherciach
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Ťažko vydreté víťazstvo vo Veľkých Uherciach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Pondelok, 20 Apríl 2009 03:53

Junior
Junior Junior
V nedeľu dňa 19.apríla sa uskutočnilo v neďalekých Veľkých Uherciach 1. podujatie 9-dielneho seriálu MS v Autocrosse. Víťazom kategórie D1 do 2000 sa stal Karol Šedivý ml. na Seate Ibiza. Na druhom mieste skončil domáci Stanislav Korytár na VW Golf a na tretom Roman Koňúch z Košic na Peogeote 306.Musím sa priznať, že som sa vybral na tieto preteky len na skok. Stihol som len tretiu rozjazdu. Tak popíšem jej priebeh. Karol Šedivý ml. sa dostal hneď do vedenia, ale postupne jeho náskok doťahoval domáci Stanislav Korytár. Karol si udržiaval pozíciu, čo sa mu darilo až do predposledného kola, kedy sa pred neho dostal domáci Korytár.

 Už sa zdalo, že Korytár si svoju pozíciu udrží, ale v poslednom kole ho o ňu pripravili nečakané "hodiny" čo využil Šedivý junior na víťazstvo. Dalo sa predpokladať, že aj finálová jazda bude veľký boj. Súdiac podľa záberov TA3 nemýlil som sa. Nakoniec sa Karolovi podarilo vybojovať prvé víťazstvo v sezóne. Je to už predsa len na svoj vek ostrieľaný matador a víťazstvo si nenechal vziaľ, k čomu mu srdečne gratulujeme. 

Tu je reportáž TA3:

http://www.ta3.com/sk/reportaze/118524_motorizmus-m-sr-v-autokrose

Po sledovaní tretej rozjazdy sme sa vybrali pozrieť do boxu Carlos Teamu. Priznám sa, sám som nevedel, čo od toho očakávať. Boli to prvé "ostré" preteky po tej nešťastnej udalosti. V boxoch bolo rušno, ako vždy. Najkôr som si tak pomyslel, že niekto tu chýba, ale potom ako som odchádzal, tak sa vo mne tento pocit zmenil. Nie, nechýbal, on tam bol s nimi a držal ochrannú ruku nad celým tímom. 

 

Karol Šedivý ml. vo Veľkých Uherciach

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

 

Posledná úprava Štvrtok, 23 Apríl 2009 06:36
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Zienka doma...
Image Detail