Úvod Šport FK Skýcov Sezóna 2010/2011 FK Skýcov bilancuje
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 13 až 11 °C a najvyššie denné teploty 20 až 22 °C. Zajtra zamračené a búrky, ranné minimá 13 až 11 °C a denné maximá 19 až 21 °C.

FK Skýcov bilancuje PDF Tlačiť E-mail
Napísal Dušan Žikavský, Peter Jenis   
Utorok, 30 November 2010 10:02

FK Skýcov
FK Skýcov FK Skýcov
Na záver roka sa patrí bilancovať, tak aj my by sme chceli zbilancovať jesennú časť súťaže 2010/2011. Bilancovanie by sme rozdelili do niekoľkých častí. V prvom rade začneme od seba. Situácia, ktorá nastala po odchode Ľuboša Štuciku z postu trénera sa vedeniu FK nepodarilo vyriešiť. Preto vedenie a hierarchia šatne rozhodla o tom, že A mužstvo budeme viesť ja a Peter Jenis. Funkcie sme si rozdelili tak, že ja mám na starosti tréningový proces a Peter skladbu  zostavy a vedenie zápasov. Nakoľko sme obaja ešte aktívni hráči, žiadame vedenie, aby na túto pozíciu obsadili adekvátnu náhradu. I keď súčasnému stavu sa nebránime, píšem najmä za seba!

 Hráčsky káder: Po skončení súťaže mužstvo opustili kľúčoví hráči - Tomáš Miškov, Roman Žikavský. I keď odišli i ďalší, a to Cio, Braňo Králik a Chrabraček. Tomáša a Romana sme nazvali preto kľúčovými, pretože sú obaja našimi odchovancami a nevylučuje sa ich návrat a neboli sme za to, aby mužstvo opustili. Hlavnou našou úlohou bolo zapracovať čo najviac mladých hráčov do zostavy (základnej), aj keď si to vyžaduje veľmi veľa trpezlivosti a osobitý prístup ku každému jednotlivcovi zvlášť. Myslíme, že týmto smerom by sa mala uberať filozofia klubu, aby sa nestalo, že na Skýcove futbal zanikne. Ďalej bolo mužstvo doplnené chlapcami z V.Klíža a Ješkovej Novej Vsi a to mladými, no bojovnými. Mrzí nás, že sme nemali k dispozícii našich starších a skúsených hráčov na viacero zápasov, prečo, to už oni sami vedia. Toľko ku kádru.

 Postavenie v tabuľke: Vieme, že naši fanúšikovia boli zvyknutí na horné priečky v tabuľke. No káder momentálne prechádza generačnou výmenou, takže stred tabuľky je vzhľadom k umiestneniu sa adekvátny.

Odohranie zápasov: Za zápasy, ktoré nám vyšli a podali sme v nich pomerne dobrý výkon, považujeme domáci zápas s Hosťami a posledný v Kostoľanoch, kde prevládal kolektívny výkon. Od týchto zápasov by sme sa chceli odrážať!
Slabšími zápasmi by sme nazvali zápasy doma s Obycami, Martinom nad Žitavou, kde sme mali na víťazstvo nepremenené šance. Doma so Slepčanmi nastali individuálne chyby, chyby na postoch v zostave i slabšia koncentrácia. Prepadom sú zápasy doma s Machulincami, vonku s Tekovskými Nemcami a Velčicami. Na body sme siahali v Hosťovciach a na všetky tri v
Jedľových Kostoľanoch.

Individuálne hodnotenie hráčov: V závere by sme si nedovolili kriticky hodnotiť hráčov, nakoľko sme obaja ešte spoluhráči všetkých. Kritiku si nechávame na internú záležitosť, avšak verejné vyzdvihnutie padne každému vhod. Nad všetkých by sme postavili jednoznačne za prístup, pomoc, či už ľudskú alebo hernú najmä Štefana Bónnu, ktorý sa ukázal ako správny vodca
mužstva. Neoceniteľnými skúsenosťami ovplývalo a ovplýva naše mužstvo zásluhou Ľuboša Štuciku, takže uznanie patrí aj jemu. Z mladých hráčov by sme vybrali dvoch postovo obmedzených - Štefana Žikavského a za prístup na tréningoch a zápasoch Miloška Ďuračku.

Na záver: Poďakovanie patrí vedeniu za vytvorenie vhodných podmienok nám všetkým. Tiež našim fanúšikom, ktorí nás podporovali doma i na súperových ihriskách. Poďakovanie patrí v neposlednom rade i obecnému zastupiteľstvu za podporu finančných prostriedkov.
      
        S pozdravom                     

 tréningový tréner: Dušan Žikavský
zápasový tréner: Peter Jenis

Skýcov : Červený Hrádok

 You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video 

 

Skýcov : Hostie

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video 

 

Skýcov : Machulince

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video 

 

Skýcov : Obyce

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Posledná úprava Utorok, 30 November 2010 12:42
 
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Valentín___...
Image Detail