Úvod Šport Stolný tenis ping pong 2010/2011 Najväčšia dráma sezóny
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty 1 až -1 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra zamračené a občasný dážď, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Najväčšia dráma sezóny PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Piatok, 21 Január 2011 21:44

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov
Dnes sme v predohrávke nastúpili na ďalší zápas piatej ligy vo Volkovciach proti domácemu C-čku. Volkovce patria medzi stolnotenisovú špičku regiónu a sú na druhom mieste tabuľky. Do zápasu sme vstúpili s očakávaním prehry, podľa možnosti čo najmenej krutej :)Zápas bol po štvorhrách nerozhodný 1 : 1 a zhodli sme sa na tom, že by sme mohli zabojovať o solídny výsledok. Štandardný výkon od každého člena mužstva zabezpečil priebežné skóre 9 : 7 pre súpera. Posledné dva zápasy mali o všetkom rozhodnúť. Nastúpili na ne Žikavský st. a Martin Kusý. Prvý menovaný svoju úlohu zvládol a zápas dotiahol do víťazného konca (stav 9 : 8). Veľká dráma sa ale odohrávala na stole číslo 2, kde Martin Kusý nastúpil proti domácemu striedajúcemu hráčovi, približne v jeho veku. Martin vyhral prvý set, nasledujúce dva však prehral. Súper získaval body hlavne po svojom výbornom podaní. Naopak, Martin trpezlivou a presnou hrou, dlhými výmenami. Štvrtý set sa mu podarilo získať a tak sa zápas (a tým aj celé stretnutie) rozhodovalo v piatom sete.

 

 

Ten bol neuveriteľne dramatický, všetci sme sledovali dlhé výmeny medzi mladými chlapcami, z ktorých žiaden nechcel urobiť osudnú chybu. Domáci hráč celý svet viedol o 2 body. Martinovi sa ku koncu setu podarilo otočiť a získať dvojbodový náskok 9 : 7. Nanešťastie ho súper dotiahol a bolo 10 : 10. Od tohto stavu sa už hráči striedajú po jednom podaní. Zápas však nie a nie rozhodnúť, raz vyhrával jeden, raz druhý. Niekoľkokrát sa 3-4 minútová výmena skončila "prasiatkom". Martin nakoniec prehral 18 : 16 a tak sme celé stretnutie prehrali 10 : 8. Ďakujem všetkým spoluhráčom za dobrý výkon a skvelý športový zážitok.

Zajtra nastúpi B-čko proti Tesárskym Mlyňanom B.

Posledná úprava Sobota, 22 Január 2011 10:23
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
letpohlad_1...
Image Detail