Úvod Starosta informuje Divadlo? Internet?
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 18 až 20 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 11 až 9 °C a denné maximá 19 až 21 °C.

Divadlo? Internet? PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Pondelok, 28 Marec 2011 17:17

T.Kolembus
T.Kolembus T.Kolembus
Dobrý deň chcel by som upresniť dve informácie ohľadne organizovaného zájazdu do divadla a nového internetu v dedine. Začnem divadlom. Dnes sa mi dostala do uši informácia, že organizujeme zájazd do Slovenského národného divadla na pantomímu, alebo nieco podobné. Neviem, či to niekto robí úmyselne, alebo mu to len "robí dobre" šíriť takéto dezinformácie. Keby si človek dal aspoň takú námahu, aby si pozrel na stranké SND čo to je vôbec zač tá divadelná hra Vejár, tak by takéto nezmysly nešíril. Herci ako Labuda, Mórova budu asi ťažko hrať pantomímu. Viete čo je ťažké? Tvoriť. Tvoriť je tažké. Ničiť to je ľahké. Tak Vás prosím nehádžte nám polená pod nohy. Bol by som radšej keby išiel plný autobus naších ľudí.  Bude to dobrá akcia a myslím si, že zájazd do nového Slovenského národného divadla, kde uvidíme špičkových slovenských hercov stojí určite zato. Je mi jasné že dať 25 € je v dnešnej dobe dosť veľa, ale kvalita niečo stojí. Berme to tak. Kto má ešte záujem ísť na spomínané divadelné predstavenie, nech sa prihlási čím skôr u pána riaditeľa Zvolenského, ešte je voľných 10 miest. Primárne chceme, aby išli naši ľudia a nie ľudia zo susedných obcí.

Teraz k druhej téme. Ako som už informoval, v obci je už zriadený nový internet od spoločnosti Nevernet. Dnes som mal niekoľko telefonátov, že koľko vlastné stojí zriadenie internetového pripojenia. Tak tu je vysvetlenie. Zriadenie internetového pripojenia stojí v akcii do konca marca, t.j. do konca tohto týždna 45 €. Od 1.apríla bude cena za zriadenie internetu 85 €. Mesačne sa bude platiť podľa balíka služieb, ktorý si zvolíte. Nám doma už funguje tento internet od minulého piatku. Dnes, t.j. v pondelok boli chlapci montovať druhú anténu u Peťa Škodu na dome. Volal som s nimi a povedali mi, že ešte to dnes úplne nestihli dokončiť, ale zajtra to určite dokončia. V priebehu týždna začnú pripájať aj ľudí, ktorí budú mať záujem. Toľko na vysvetlenie.

Ďakujem za prečítanie Tomáš

Posledná úprava Piatok, 01 Apríl 2011 17:03
 
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Zápis_2011_...
Image Detail