Úvod Šport FK Skýcov Skýcov - Martin nad Žitavou
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a občasný dážď, najnižšie ranné teploty 2 až 0 °C a najvyššie denné teploty 0 až 2 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 3 až 1 °C a denné maximá 2 až 4 °C.

Skýcov - Martin nad Žitavou PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Nedeľa, 06 Apríl 2008 17:29

6 : 0
6 : 0 6 : 0

Srdce každého futbalového fanúšika na Skýcove sa túto nedeľu potešilo. Najprv každého zaujali výrazné zmeny , ktoré tento rok vedenie futbalového klubu veľmi usilovne realizuje.

Krásne upravené šatne pre domácich a hostí, oprava toaliet, uloženie nádrže na vodu , vybudovanie novej tribúny pre VIP , oprava betónovej platne, nové parkovisko, zábradlia a mnoho ďalších úprav. Myslím si, že náš futbalový areál bude v najbližšej dobre jeden z najkrajších. A futbal? Ako napísať čo sa odohrávalo na ihrisku ? FC Skýcov dnes hral proti Martinu nad Žitavou. Naši hráči v značne okresanej zostave (po červených kartách za zápas v Machulinciach) ...no ako to slušne napísať.....jednoducho vyprášili Martin na Žitavou 6 : 0. A keby premenili všetky šance , ktoré dnes mali tak je výsledok kľudne dvojciferný. Števo Žikavský v bráne si v podstate ani nezachytal. Kuko organizoval výborne obranu, Kosťo perfektne rozdeľoval lopty,.... Myslím si, že na konci každý divák asi najviac ľutoval brankára hostí. Zostrih zo zápasu, si môžete pozrieť na dole uvedenom video archíve. Ospravedlňujem sa vopred, ten najkurióznejší gól som už nenatočil....myslel som, že už je nadobro koniec.:) Myslím, že hovorím za všetkých fanúšikov (a to bola dnes ozaj veľmi pekná divácka kulisa), že sa tešíme na ďalšie zápasy vo vynovenom športovom štadióne.

Video archív - Skýcov : Martin nad Žitavou 

Posledná úprava Štvrtok, 17 Apríl 2008 15:49
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
hrab_obyčaj...
Image Detail