Úvod Šport Karol Šedivý
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Karol Šedivý
Šedivý kráľom motoristov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Nedeľa, 07 December 2008 10:39

junior
junior junior
Starý Smokovec bol miestom stretnutia slovenskej motoristickej elity, vyhlasovali sa výsledky Castrol Cupu 2008.

Castrol Cup 2008 sa niesol v znamení Karola Šedivého a jeho syna, obaja Skýcovčania totiž triumfovali vo svojích kategóriach. Karol Šedivý st. si za víťazstvo medzi seniormi odniesol finančnú prémiu vo výške dvestotisíc korún, synovi Karolovi bude vydarenú sezónu pripomínať parádny skúter. 

"Castrol Cup je najvyšším ocenením pre každého motoristu, tento úspech radíme veľmi vysoko", tešil sa z prestížnej ceny Karol Šedivý, 35-ročný kráľ športu.

Paradoxne, hoci najlepší slovenský motoristický pretekár nemá hlavného sponzora, do sveta motorov už zasväcuje syna. Karol junior krúti volantom, akoby sa za ním narodil.

"Z jeho úspechov mám väčšiu radosť ako z mojích víťazstiev" smeje sa hrdý tato, ktorý sa pýši siedmimi titulmi majstra Slovenska v autokrose.

Na záver by som chcel pripomenúť že Karol Šedivý sa v tejto sezóne stal už ôsmy raz v rade majstrom Slovenska v kategórii D1 2000 a jeho 14-ročný syn Karol triumfoval po roku opäť v kategórii D1 Juniro 1600. 

Zdroj: Nitrianske noviny 

Viac informácií o Castrol Cupe najdete na http://www.castrolcup.sk/

Posledná úprava Štvrtok, 11 December 2008 15:18
 
«ZačiatokDozadu123DopreduKoniec»

Stránka 3 z 3
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Svetlonos_2...
Image Detail