Úvod Šport Karol Šedivý
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Karol Šedivý
Šampión Karol PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Pondelok, 13 December 2010 18:07

KarolŠedivý
KarolŠedivý KarolŠedivý
Karol Šedivý junior si po roku zopakoval triumf na majstrovstvách Slovenska v divízii D9. Na stupne víťazov vystúpil v každých pretekoch, na ktorých štartoval. Keď som tak čítal tento článok v dnešných Nitrianských novinách, tak som si uvedomil, že to už berieme ako samozrejmosť, jeho víťazstvo. Ale všetku tu robotu, ktorú musí on a jeho tím vykonať počas roka, tu si až tak neuvedomujeme. Chcem sa poďakovať za obec Skýcov mame Ivane, celému tímu a nakoniec samotnému Karolovi za vynikajúcu reprezentáciu našej obce. A slová, ktoré som vyriekol na predstavovaní kandiátov na starostu platia na 100 %. Táto obec ta bude podporovať, ako to len bude možné. Samozrejme v rámci svojích možností. A o rok čakáme ďalší titul :)

Posledná úprava Pondelok, 13 December 2010 18:33
Čítať celý článok...
 
Šedivý jr.zvíťazil aj v Přerove PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Pondelok, 18 Máj 2009 19:08
Prerov
Prerov Prerov
Karol Šedivý jr. zvíťazil aj v druhých pretekoch sezóny. Po víťazstve vo Veľkých Uherciach zaknihoval ďalší triumf v českom Přerove. Len pripomíname, že Karol dostal v tejto sezóne výnimku a môže súťažiť za seniorov. Neviem, či to nie je svetový unikát súťažiť za seniorov v 14-tich rokoch! Ak nie svetový, tak slovenský určite. Zatiaľ sa mu medzi seniormi darí znamenite - dva preteky = dve víťazstvá. Karolovi gratulujeme a zároveň želáme veľa úspechov vo zvyšných závodoch sezóny. 
Posledná úprava Štvrtok, 21 Máj 2009 05:26
 
Ťažko vydreté víťazstvo vo Veľkých Uherciach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Pondelok, 20 Apríl 2009 03:53

Junior
Junior Junior
V nedeľu dňa 19.apríla sa uskutočnilo v neďalekých Veľkých Uherciach 1. podujatie 9-dielneho seriálu MS v Autocrosse. Víťazom kategórie D1 do 2000 sa stal Karol Šedivý ml. na Seate Ibiza. Na druhom mieste skončil domáci Stanislav Korytár na VW Golf a na tretom Roman Koňúch z Košic na Peogeote 306.Musím sa priznať, že som sa vybral na tieto preteky len na skok. Stihol som len tretiu rozjazdu. Tak popíšem jej priebeh. Karol Šedivý ml. sa dostal hneď do vedenia, ale postupne jeho náskok doťahoval domáci Stanislav Korytár. Karol si udržiaval pozíciu, čo sa mu darilo až do predposledného kola, kedy sa pred neho dostal domáci Korytár.

Posledná úprava Štvrtok, 23 Apríl 2009 06:36
Čítať celý článok...
 
Zbohom šampión .... PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Streda, 04 Marec 2009 20:04

Karol Šedivý
Karol Šedivý Karol Šedivý

Včera zasiahla našu obec veľmi bolestivá rana. Výrazná osobnosť obce Karol Šedivý st. už nie je medzi nami! Ťazko sa mi píšu tieto riadky, lebo sme sa osobne poznali. Karol bol oddaný svojej práci telom aj dušou a zároveň to bol férový chlap! Cela obec súciti so smútiacou rodinou. Zároveň vyslovujem v mene všetkých obyvateľov obce Skýcov úprimnú sústrasť pozostalým.

Karol budeš nám chýbať!!!

 

ČESŤ  TVOJEJ  PAMIATKE!

 

Posledná úprava Štvrtok, 12 Marec 2009 19:28
Čítať celý článok...
 
Šedivý ml. víťazne na Autoslide PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Streda, 07 Január 2009 12:01

AutoSlide2009
AutoSlide2009 AutoSlide2009
Už tradične sa prvú januárovú sobotu uskutočnil v Žarnovici Autoslide. Bol to už 5. ročník tejto zaujímavej akcie. Nadšenci motošportu si opäť prišli na svoje. Našu dedinu už tradične zastupovali dvaja Karolovia. Tento rok sa viac darilo juniorovi.Bohužiaľ som sa tejto akcie nezúčastnil, tak mam len sporstredkované informácie. Karol Šedivý ml. skončil v Divizii Juniori 4x2 prvý pred Martinom Krajčím.

Fotogaléria z Autoslide 2009

Juniori Divizia 4x2
1. Karol Šedivý ml. SK Seat Ibiza
2. Martin Krajči SK Škoda Fabia
3. Henrich Marko SK

Posledná úprava Štvrtok, 08 Január 2009 07:31
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu123DopreduKoniec»

Stránka 2 z 3
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Hody_13
Image Detail