Úvod Šport ZO ZTŠČ Skýcov
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

ZO ZTŠČ Skýcov


Tradičný pochod okolo obce Skýcov na lyžiach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Streda, 25 Január 2012 12:14

Okolo Skýcova
Okolo Skýcova Okolo Skýcova

Aká by to bola tradícia, keby sme zabudli v našej dedine na lyžovanie. Týmto športom žili, ale aj žijú mnohí z nás. Preto. ako každý rok, aj tento sa ZO ZTŠČ Klub biatlon Skýcov rozhodol pripraviť na sobotu 28. januára 2012 tradičný pochod okolo dediny na bežkách. Štart a cieľ bude areál chaty Breziny s prezentáciou o 12.30 hod. a začiatkom pochodu o 13.00 hod. Organizátori pozývajú všetkých milovníkov, turistov a fanúšikov tohto športu na krásne strávenie sobotného popoludnia, ktoré sa zakončí spoločnou opekačkou pri ohni. Príďte sa zabaviť, zašportovať a zaspomínať si na staré dobré časy v kruhu priateľov.

Posledná úprava Štvrtok, 26 Január 2012 06:19
 
Pochod okolo dediny na lyžiach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Utorok, 15 Február 2011 20:42

Príjemné sobotné popoludnie a posledné zvyšky snehu spríjemnili 5. februára 2011 tradičný pochod okolo dediny na bežkách. V areáli chaty Breziny sa stretli nielen domáci milovníci tohto športu, a na cca 12 km okruh okolo obce Skýcov sa vydalo 24 účastníkov resp. nadšencov. Po 3,5 hodinovom zápolení a dvoch občerstvovacích prestávkach sme sa všetci bez zranení vrátili do areálu, kde pre každého účastníika čakal čestný diplom, sladká odmena, upomienkový darček, pohár. Každý si krásne chvíle a momenty spríjemnil pri spoločnej opekačke. Poďakovanie patrí aj OcÚ Skýcov za podporu, p. Orolínovi za občerstvenie, p. Matejovej za sladkosti, firmám Interbeer, Tiptopgastro za sponzorské dary a p. Húskovi za pomoc pri napíĺení dreva na opekačku a všetkým, ktorý akokoľvek pomohli pri organizácii pochodu okolo dediny.

Posledná úprava Utorok, 15 Február 2011 20:53
 
Tradičný pochod okolo dediny 5.2.2011 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Štvrtok, 03 Február 2011 10:16

ZO ZTŠČ a Klub Biatlon Skýcov organizuje sobotu 5. februára 2011 o 12,30 hod. tradičný pochod okolo dediny na lyžiach. Pozývame všetkých milovníkov , turistov, veteránov a lyžiarov tohto športu, aby neváhali a prišli podporiť dobrú náladu a dlhoročnú tradíciu v našej dedine. Štart a cieľ bude v areáli Breziny. Všetci účastníci budú odmenení a spoločný pochod zavŕšime opekačkou pri ohni.

Posledná úprava Štvrtok, 03 Február 2011 11:36
 
Štafetový beh na 1 km PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Pondelok, 22 Február 2010 10:32
vyhodnotenie
vyhodnotenie vyhodnotenie
V nedeľu 14. februára 2010 o 14.00 hod. Základná organizácia združenia technických a športových činností Klub Biatlon Skýcov a obec Skýcov usporiadala jubilejný 10. ročník štafetového behu na 1 km. Napriek tomu , že zlyhala technika, organizátori po náročných úpravách dokázali pripraviť trať a podmienky na usporiadanie štafetového behu. Krásne zimné počasie, zanietení diváci, nadšenci tohto športu a 27 účastníkov organizátori rozdelili do troch družstiev. Po vyše hodinovom zápolení sa víťazom stala štafeta kapitána Mariána Miškovho, druhá Miroslava Žikavského st. a tretia Petra Mihalíka. Po odovzdaní diplomov, medailí a krásnych cien sme v areáli Breziny strávili krásne nedeľné popoludnie. 
Marián Miškov
 
Pre všetkých zvedavcom som natočil a zostrihal množstvo videomateriálu. Dúfam, že sa mnohí z Vás potešia. J.Zvolenský
Posledná úprava Utorok, 23 Február 2010 06:49
Čítať celý článok...
 
Tradičný pochod okolo dediny PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Streda, 10 Február 2010 09:16
pochod
pochod pochod
V sobotu 6. februára 2010 usporiadala Základná organizácia združenia technických a športových činností Klub Biatlon Skýcov tradičný pochod okolo dediny na bežkách. Za výborných snehových podmienok sa na štartovnú listinu prihlásilo 51 účastníkov. Za 10 rokov poriadania pochodu to bol rekord v účasti. Najmladším účastníkom bol Patrik Pauček a najstarší bol jeho starý otec p. Ján Pauček. Celý pochod trval približne 4 hodiny a tak ako štart aj cieľom sa stal areál Breziny. Po odovzdaný čestných diplomov a sladkých odmien sme celý pochod zavŕšili pri spoločnej opekačke.Krátke ilustračné video :)
 
Posledná úprava Štvrtok, 11 Február 2010 07:22
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu123456DopreduKoniec»

Stránka 5 z 6
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
ucta_k_star...
Image Detail