Volejbalový klub Skýcov ďakuje Obecnému úradu v Skýcove za finančnú pomoc pri zakúpení volejbalových dresov . Zároveň ďakuje nášmu priateľovi Romanovi Rajtárovi, ktorý dresy získal a zabezpečil potlač na dresy. Dúfame, že nám dresy prinesú šťastie a lepšie výsledky v mestskej volejbalovej lige v Zlatých Moravciach.

Nadstavbová časť - druhý zápas PDF Tlačiť E-mail
Napísal Jozef Mihalík
Pondelok, 22 Február 2010 10:24

MVL Moravce
MVL Moravce MVL Moravce
Dňa 20.2.2010 sa konalo ďalšie kolo MVL v ktorom naši jr. nastúpili proti Kľuďasom a mužstvo sr.proti Načo názov. Seniori porazili Načo Názov vo výbornom a dramatickom stretnutí v pomere setov 3:1. Juniorom sa darilo o trochu menej aj keď víťazstvo bolo na dosah. Po vyhraní prvých dvoch setov sa v treťom sete rozpútala hádka za stavu 19:21 z pohľadu našich. Rozhodca po jasnom aute dal opakovať loptu, čo bolo asi rozhodujúce. Set sme prehrali a po ňom aj ďalší. V tajbrejku sme sa už nedokázali zmobilizovať a prestalo sa nám aj dariť, no bojovnosť nám stále nechýbala. Prehrali sme ho v pomere 16:18 a celý zápas 2:3. Musím povedať, že takýto neférový zápas z pohľadu súpera sme za dva roky súťaže ešte neodohrali a dúfam, že bol aj posledným. Ďalšiu sobotu nás čaká mužstvo MDMŽ a seniori s a stretnú z VHS.

Zostava Skýcov jr.: Lukáčová P, Miškov T, Černák R (TOUDY), Černák M, Matejov P.ml, Mihalík J (DODO), Mihalík M.

Zostava Skýcov sr.: Juríková, Zvolenský, Matejov, Erikson, Jurík, Dávid, Pätoprstý

Posledná úprava Pondelok, 22 Február 2010 13:16

MVL nadstavbová časť. PDF Tlačiť E-mail
Napísal pacient
Streda, 17 Február 2010 11:12

Po dlhšej  odmlke Vás chcem informovať o výsledkoch našich volejbalistov v MVL Zlaté Moravce. Minulú sobotu t.j. 13.2.2010 sa začala nadstavbová časť MVL do kktorej sme išli z tretieho miesta skupiny A a vytvorila sa skupina D. Seniory postúpili z druhého miesta skupiny B do skupiny C, kde majú oveľa náročnejšiu úlohu. Skupina C je totiž zložená z prvých miest skupín A a B, čiže doslova štyri najlepšie mužstvá. Na zápase seniorov som nebol, takže Vám o ňom nebudem píísať, no výsledok je známi, podľahly mužstvu VHS 1:3. Prvé dva sety zápasu juniorov by som hodnotil ako nervózne a plné nevynútených chýb, no plný bojovnosti a túžby po výťazstve, no s neúspešnou koncovkou pre nás (23:25, 21:25). Tretí set nám súper doslova daroval svojím ležérnym prístupom a vyhrali sme ho 25:13, čo nás dokázalo postaviť na nohy a zabojovať aj v štvrtom sete. Celý čas sme sa držali v tesnom závesa za súpperom, no pri konci setu nám súper uskočil na rozdiel troch bodov (17:20). Ale v tom čase sa začali schádzať mužstvá na ďaľší zápas a to boli aj naši seniory. Povzbudzovanie našich nám na toľko pomohlo, že sme urobili šnúru dvôležitýých bodov a zdolali súpera (25:21). Tajbrejky sú naša slabá stránka, ale teraz sme to konečne dokázali 15:9. Verím tomu, že ak by sme nebostali tento povolený doping od našich seniorov, zo zápasu by sme odchádzali s dlhým nosom a preto by som sa chcel v mene celého týmu juniorov poďakovať. "" D Í K Y "". Zostava: P.Lukáčová, R. Černák (Toudy), T. Miškov, P. Jenis (Kosťo), P. Matejov ml., M. Mihalík, J. Mihalík.

V poradí druhý zápas PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 19 Január 2010 13:46

MVL Volejbal
MVL Volejbal MVL Volejbal
16.1.2009 naše mužstvá odohrali v poradí druhý zápas MVL-Zlaté Moravce. Ako prvý o 13 00 nastúpilo mužstvo Jr. proti minuloročnému víťazovi MVL, mužstvu V.H.S. Bol to odložený zápas z 9.12.2009, ale mužstvo NačoNázov (náš skutočný súper) zápas odvolal, tak sme sa dohodli s V.H.S. Do zápasu sme vstupovali s vedomím, že môžme len prekvapiť a to sa nám podarilo hneď v prvom sete (25:15). Druhý set sa však už viezol v réžií majstra a prehrali sme ho v pomere 17:25. Tretí set sa nám podarilo uskočiť na rozdiel deviatich bodov, ale tento rozdiel sa súperom podarilo stiahnuť na 23:19. Ale ukázala sa sila majstra a mi sme urobili pár nevynútených chýb, set sme prehrali 23:25. V poslednom sete sme sa držali v tesnom závese, no nakoniec to nestačilo (21:25). Vo výbornom stretnutí sme dokázali prekvapiť a to vyhratím setu nad majstrom. Zostava: P. Lukáčová, T.Miškov, P.Matejov ml., R.Černák (Toudy), M.Mihalík, J.Mihalík (Dodo).

Posledná úprava Utorok, 19 Január 2010 16:22
Čítať celý článok...

Prvý zápas PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 12 Január 2010 07:53

Skycov_MDMZ
Skycov_MDMZ Skycov_MDMZ
V sobotu 9.1.2010 sme odohrali prvý zápas v Mestskej volejbalovej lige Zlaté Moravce. Tento rok to má pre nás nové špecifikum, za Skýcov sme totiž postavili dve mužstvá. Našu obec bude reprezentovať družstvo mladých hráčov a starších hráčov.Obe naše družstvá svoje zápasy vyhrali.Družstvo st. nastúpilo proti družstvu MDMŽ v zložení : Janka Juríková, Pavel Matejov,Miro Jurík, Milan Krigovský, Milan Dávid, Jozef Zvolenský a kapitán družstva Karol Pätoprstý.Keďže to bol prvý zápas boli sme riadne nervózni. Napriek chybám sa nám vďaka stabilnému podaniu, lepšiemu prijmu podania a väčšej bojovnosti podarilo vyhrať jasne  3 : 1.Veľkou podporou boli naši fantastickí fanúškovia pod vedením Joja Dávida, ktorý sa fantasticky zhostil úlohy manažera a celý zápas stál vedľa rozhodcu a povzbudzoval nás :" Robíte mi radosť !"

Najbližší zápas nás čaká v sobotu 16.1.2010 o 15.00 proti družstvu Kľudasi. Naši mladí nastúpia o 13.00 proti družstvu Načo Názov.

Skýcov st. : MDMŽ 3 : 1 (25 : 14, 23 :25, 25 : 12, 25 :15)