Úvod Šport Stolný tenis ping pong 2010/2011
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Prevažne oblačno, najnižšie ranné teploty -4 až -6 °C a najvyššie denné teploty -1 až 1 °C. Zajtra prevažne oblačno, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá 0 až 2 °C.

ping pong 2010/2011
Koniec stolnotenisovej sezóny PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 27 Marec 2011 21:38

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Tento víkend sa skončila stolnotenisová sezóna. Skončili sme ju jednou výhrou a jednou prehrou.

Áčko hralo u lídra v Zlatých Moravciach a hladko prehralo 17 : 1. Celkovo sme v tabuľke piatej ligy obsadili výborné 6. miesto z 12 mužstiev, čo by sme pred sezónou určite brali. Veď nie je dávno doba, keď sme z 5. ligy vypadli (a ďalší rok po postupe sa držali na jej chvoste). Za Áčko pravidelne nastupovali najmä Žikavský st., Žikavský ml., Kusý M. a Ondrejka V. ml.

Béčko absolvovalo povinnú jazdu u posledného mužstva, nováčika z Machuliniec. Béčkari vyhrali 5 : 13 vo výborných podmienkach a na kvalitných stoloch zn. Butterfly. Béčko obsadilo 9. miesto v siedmej lige (celkovo 11 účastníkov) a uchovalo si účasť v tejto súťaži aj na budúci rok. Za toto mužstvo nastupovali najmä : Ondrejka M., Krigovský M. a R., Bernát J., Dávid L. a Drienovský M..

Bližšie informácie o stolnotenisových súťažiach je možné nájsť na webe : www.pinec.info.

Verím, že do jesene sa ešte jeden dôvod na napísanie článku zo stolnotenisového zákulisia nájde.

Posledná úprava Nedeľa, 27 Marec 2011 21:38
 
Predposledný stolnotenisový víkend PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 19 Marec 2011 18:40

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Odohrali sme ďalšie dve stretnutia stolnotenisových líg.

Najskôr Áčko nastúpilo doma proti Nevericiam A, s ktorými sme doteraz vždy prehrali. Po úvodných štvorhrách sme prehrávali 0:2 a nevyzeralo to s nami dobre. V dvojhrách sa nám ale darilo lepšie a takmer celé stretnutie sme viedli. Vyrovnaný zápas nakoniec skončil víťazstvom hostí 8 : 10.

Béčko hralo tiež doma, s Obycami. Obyce boli v tabuľke vyššie a údajne prišli na Skýcov neprehrať. To sa im ale nepodarilo a naši zvíťazili 11:7 najmä zásluhou Bernáta a Krigovského.

 

Posledné zápasy hráme so súpermi z opačného konca tabuliek. Áčko hrá u lídra v Zlatých Moravciach a Béčko s poslednými Machulincami. Vyzerá to na jedno víťazstvo a jednu prehru :)

Posledná úprava Sobota, 19 Marec 2011 18:40
 
Stolný tenis finišuje PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 13 Marec 2011 19:00

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Počas tohto týždňa sa odohrali ďalšie zápasy stolnotenisových líg, ktoré sa chýlia ku koncu.

Skýcov B remizoval v Čiernych Kľačanoch F 9:9, čo je relatívne dobrý výsledok.

Áčko hralo v piatok aj v nedeľu. Najskôr sme v Čiernych Kľačanoch nestačili na domáce Céčko a prehrali sme jednoznačne 16:2. Dnes sme ale v domácom prostredí zdvihli zástavu vysoko najmä vďaka Žikavským, ktorí vyhrali všetko, čo sa dalo, a napriek neúčasti Martina Kusého sme porazili Žitavany B 11:7.

 

Do konca súťaže ostáva odohrať ešte 2 zápasy, s Nevericami a s lídrom zo Zlatých Moraviec. Zatiaľ si držíme veľmi dobré šieste miesto v 12-člennej lige.

Posledná úprava Nedeľa, 13 Marec 2011 19:01
 
Stolnotenisový víkend neúspešný PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 26 Február 2011 21:42

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov
Dnes sme odohrali ďalšie kolo 5. aj 7. ligy a oba zápasy sme prehrali. Áčko v Zlatých Moravciach s posledným mužstvom tabuľky v pomere 13 : 5 a Béčko v Hosťovciach B 14 : 4.

Nedarilo sa nám, od začiatku sme hrali zle a tak vyzerá aj výsledok. Dúfajme, že nám na záchranu budú stačiť body z víťaznej 4-zápasovej série, ktorá sa dnes skončila.

Počas budúceho víkendu sa v budove ZŠ koná ples, a preto sa naše najbližšie zápasy prekladajú. O výsledkoch budem samozrejme informovať.

Posledná úprava Nedeľa, 27 Február 2011 11:46
 
Skýcov porazil Jedľové Kostolany aj Ladice PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 19 Február 2011 19:39

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov
V piatej lige sa nám aj vďaka priaznivému žrebu začalo dariť a dnes sme opäť zvíťazili. Tentokrát nad Jedľovými Kostolanmi 11:7. Očakávali sme vyrovnaný zápas. Od začiatku sme začali lepšie my a viedli sme 5:2. Hostia sa postupne doťahovali a bolo 7:6. Za hostí bodoval jeden z najlepších hráčov súťaže, Tomáš Beliansky. My sme si body rozdelili medzi sebou všetci štyria. Nakoniec sme si už 2 zápasy pred koncom stretnutia zabezpečili víťazstvo a v pohode dohrali.

Do konca súťaže nám ostáva odohrať ešte 5 zápasov, ale už v tejto chvíli je isté, že nevypadneme (sme 6. z 12-tich).

Skýcov B odohral vyrovnaný zápas s Ladicami B a skončil sa víťazstvom našich 10:8. Chalani otočili nepriaznivé skóre 7:8 pre hostí. O výhru sa postarali Radovan Krigovský, Milan Krigovský ml., Miroslav Ondrejka a Jaroslav Bernát.

 

 

Posledná úprava Nedeľa, 20 Február 2011 22:24
 
«ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec»

Stránka 1 z 4
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
1990-1991_5
Image Detail