Úvod Šport Stolný tenis ping pong 2010/2011
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty 1 až -1 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra zamračené a občasný dážď, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

ping pong 2010/2011
Skvelý stolnotenisový víkend PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 06 Február 2011 18:18

Zhodou okolností sme tento víkend odohrali až 3 stretnutia.

B-mužstvo získalo 2 body za remízu so Zlatými Moravcami F. Prekvapivé body, o to viac tešia. Škoda, že nemohol kvôli chorobe zostať na celom stretnutí aj Milan Krigovský ml., možno by bodovali aj naplno.

Potom A-čko nastúpilo proti Čiernym Kľačanom D a zvíťazili sme 12 : 6. V tomto zápase sme víťazstvo čakali, aj keď sa nerodilo ľahko.

V nedeľu sme predohrávali stretnutie proti Hosťovciam A. Hosťovčanom máme čo oplácať, na jeseň sme s nimi veľmi nešťastne prehrali tesne 10 : 8. Tentokrát stálo športové šťastie viac na našej strane a zvíťazili sme po bojovnom výkone 11 : 7. Máme tak na konte za tento víkend 2 víťazstvá (mužstvo A) a jednu remízu (mužstvo B).

A-čko sa tak dostalo na 7. miesto v 12-člennej tabuľke piatej ligy. Skýcov B je 10-ty v jedenásť-člennej 7. lige.

 
Deklasovali sme Žitavany C PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 29 Január 2011 21:32

Dnes sme urobili ďalší dôležitý krok k záchrane piatej ligy a zvíťazili sme v Žitavanoch 1 : 17. Domáci nastúpili oslabení a my sme to dokonale využili, v zostave Žikavský ml., Žikavský st., Kusý a Ondrejka.

 

Darilo sa aj Skýcovu B, zvíťazili s Topoľčiankami B-Chyzerovce 13 : 5.

 
Najväčšia dráma sezóny PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Piatok, 21 Január 2011 21:44

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov
Dnes sme v predohrávke nastúpili na ďalší zápas piatej ligy vo Volkovciach proti domácemu C-čku. Volkovce patria medzi stolnotenisovú špičku regiónu a sú na druhom mieste tabuľky. Do zápasu sme vstúpili s očakávaním prehry, podľa možnosti čo najmenej krutej :)Zápas bol po štvorhrách nerozhodný 1 : 1 a zhodli sme sa na tom, že by sme mohli zabojovať o solídny výsledok. Štandardný výkon od každého člena mužstva zabezpečil priebežné skóre 9 : 7 pre súpera. Posledné dva zápasy mali o všetkom rozhodnúť. Nastúpili na ne Žikavský st. a Martin Kusý. Prvý menovaný svoju úlohu zvládol a zápas dotiahol do víťazného konca (stav 9 : 8). Veľká dráma sa ale odohrávala na stole číslo 2, kde Martin Kusý nastúpil proti domácemu striedajúcemu hráčovi, približne v jeho veku. Martin vyhral prvý set, nasledujúce dva však prehral. Súper získaval body hlavne po svojom výbornom podaní. Naopak, Martin trpezlivou a presnou hrou, dlhými výmenami. Štvrtý set sa mu podarilo získať a tak sa zápas (a tým aj celé stretnutie) rozhodovalo v piatom sete.

 

Posledná úprava Sobota, 22 Január 2011 10:23
Čítať celý článok...
 
Raketový štart PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 15 Január 2011 21:33

Tento víkend pokračovali stolnotenisové súťaže a mužstvo Skýcov A začalo výhrou na pôde Topoľčianok, šiesteho mužstva tabuľky piatej ligy v pomere 7 : 11. O víťazstvo sa postaral okrem obecného šampióna Martina Kusého aj Žikavský st., Žikavský ml. a M. Krigovský.

Béčko prehralo s Martinom nad Žitavou 10 : 8.

 

Chcel by som poďakovať pánovi Š. Žikavskému st. za zorganizovanie Novoročného stolnotenisového turnaja, a za spoluprácu p. riaditeľovi J. Zvolenskému a p. starostovi T. Kolembusovi.

 
Stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Nedeľa, 09 Január 2011 17:02

V sobotu, 8. januára 2011 sa v budove ZŠ konal už tradične stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce. Zorganizoval ho stonotenisový klub Skýcov. Tento rok sa ho zúčastnilo celkovo 22 hráčov, ktorí boli rozdelení do 3. kategórií - profesionáli, amatéri a veteráni. V kategórii amatéri boli dve skupiny. V prvej nastúpili: Ľubomír Kusý, Vladimír Mihalík, Tomáš Kolembus, Mário Drienovský a Ján Pauček. Druha skupina: Jaroslav Bernát, Pavol Žikavský ml., Jozef Žikavský, Adam Pauček a Ľubo Dávid. V kategórii veteráni nad 60. rokov nastúpili: Pavol Žikavský st., Ján Talíř, Ján Drienovský a Viliam Matejov. Hralo sa systémom každý s každým a následne prvý v skupine hral so štvrtým a druhý s tretím. Skupinu profesionálov ešte doplním.

 

 

Posledná úprava Pondelok, 10 Január 2011 06:35
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec»

Stránka 2 z 4
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Budapešť_20...
Image Detail