Úvod Šport Stolný tenis Ping pong 2011/2012
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a občasný dážď, najnižšie ranné teploty 3 až 1 °C a najvyššie denné teploty 0 až 2 °C. Zajtra sneženie, ranné minimá 1 až -1 °C a denné maximá 3 až 5 °C.

Ping pong 2011/2012
Stolnotenisová sezóna sa blíži k polovici PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 03 December 2011 18:47

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Počas týždňa (vo štvrtok) odohralo B-mužstvo zápas u lídra v Čiernych Kľačanoch. Naši prehrali 15 : 3. O 3 body sa postarali Jaroslav Bernát (2 body) a Miroslav Ondrejka (1 bod).  Do konca roka ich čakajú ešte 2 zápasy : s poslednými Tesárskymi Mlyňanmi a s tabuľkovým susedom zo Zlatých Moraviec.

Dnes hralo Áčko v Nevericiach s domácim Béčkom. Zápas bol od začiatku veľmi vyrovnaný a tesný. Nastúpili sme opäť v najsilnejšej zostave (Žikavský st. a ml., Ondrejka V. ml, Kusý M.). Obe úvodné štvorhry sme vyhrali. Tento dvojbodový náskok sme držali do stavu 4 : 6. Potom domáci vyrovnali na 6 : 6. V posledných štyroch dvojhrách sa nám podarilo 3x zvíťaziť a misky váh sme naklonili na našu stranu. Vyhrali sme najtesnejším možným rozdielom 8 : 10. Z 18 odohraných zápasov sa len 5 skončilo 3 : 0, väčšina zápasov bola dramatická a vyrovnaná. Na sety sme vyhrali tesne 34 : 36. Postupne sa dostávame do pokojných vôd tabuľky 6. ligy. Martin Kusý potrebuje po dlhom výpadku opäť získať zápasovú prax a istotu v úderoch. Do konca roka odohráme ešte 2 zápasy, jeden s tabuľkovým susedom a druhý s posledným mužstvom súťaže.

Na Silvestra (v sobotu) plánujeme ukončiť prvú časť sezóny tradičným turnajom.

Posledná úprava Nedeľa, 04 December 2011 07:20
 
V stolnom tenise výhra aj prehra PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka   
Sobota, 26 November 2011 21:43

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Dnes sme odohrali už deviate kolo 6. ligy v Žitavanoch. S domácim Céčkom sme si poradili hladko 14 : 4. Hrali sme opäť v najsilnejšej zostave : Žikavský st., Žikavský ml., Ondrejka V. a Kusý M.. Ak by sme hrali takto od začiatku súťaže, verím, že by sme hrali o postup. Dnes mali Žitavany jedného dobrého hráča, ktorý vyhral všetky svoje zápasy a získal tak 4 body. V tabuľke sme sa vyššie neposunuli. Podrobné informácie sú na stránkach www.pinec.info.

Béčko hralo v Martine nad Žitavou, u ťažkého súpera prehrali 13 : 5. V tabuľke sú na siedmom mieste z 12 mužstiev.

Do konca kalendárneho roka sa odohrajú ešte tri kolá.

 
Pingpongisti cez víkend bodovali PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Pondelok, 21 November 2011 18:33

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Cez víkend sme odohrali dve pomerne úspešné stretnutia.

Áčko remizovalo so Žitavanmi D 9 : 9. Zápas bol veľmi vyrovnaný a až záverečné stretnutie rozhodlo o celkovej remíze. Po dlhom období sme hrali v klasickej zostave Žikavský st., Žikavský ml., Kusý a Ondrejka V.. Po tomto stretnutí sme v tabuľke na 7. mieste.

Béčko zvíťazilo s Machulincami A 11 : 7 a v tabuľke je šieste. O víťazstvo sa postarali bratia Krigovskí, J. Bernát a M. Ondrejka. Zápas sa vyvíjal jednoznačne v prospech domácich, víťazný bod zabezpečil M. Krigovský.

Posledná úprava Streda, 23 November 2011 08:41
 
Prípravný stolnotenisový zápas PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Štvrtok, 17 November 2011 21:01

Dnes, v Deň boja za slobodu a demokraciu, sme odohrali priateľské stretnutie medzi Skýcovom A a Topoľčiankami A. Náš tradičný súper, s ktorým sa tento ročník v súťaži nestretávame, na nás tentokrát nestačil. V zostave Žikavský st., (navrátliec) Žikavský ml., Ondrejka a Dávid Ľ. sme zvíťazili tesne 8 : 10. Zápas bol veľmi vyrovnaný a o výsledku rozhodli až záverečné dve dvojhry.

V sobotu odohráme majstrovský zápas so Žitavanmi a chceme už konečne vyhrať. Držte palce.

Posledná úprava Streda, 23 November 2011 08:41
 
Stolný tenis v plnom prúde PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 13 November 2011 16:45

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Od posledného môjho príspevku sa odohrali ďalšie 4 stretnutia. Minulý týždeň odohralo naše Béčko víťazný zápas s Čiernymi Kľačanmi E. Chalani v najsilnejšej zostave (Krigovský R. a M., Ondrejka M., Bernát J.) vyhrali 14 : 4. Teraz v piatok Áčko dohrávalo zápas z minulého týždňa proti lídrovi - Zlaté Moravce E. Prehrali sme pomerne jednoznačne 14 : 4. V sobotu hralo zápas znovu Béčko, proti Ladiciam B. Vo veľmi ťažkých podmienkach zvíťazili 11 : 7 a dostali sa na 6. miesto 12-člennej siedmej ligy. Áčko si neporadilo s Veľkými Vozokanmi A a prehralo 13 : 5.

B-mužstvo je teda po dvoch výhrach pomerne zabývané v strede tabuľky. Áčko čaká na doliečenie Martina Kusého, aby znovu začalo zbierať body. Veríme, že ten sa čím skôr dá do poriadku a pomôže nám nasmerovať sa do pokojnejších vôd 6. ligy.

 
«ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec»

Stránka 3 z 4
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Pasovačka__...
Image Detail