Úvod Šport Stolný tenis Ping pong 2011/2012
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Ping pong 2011/2012
Dve prehry a zranenie PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 22 Október 2011 19:49

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Tento víkend sa nám opäť nedarilo, stále sa boríme s neúčasťou Martina Kusého a Š. Žikavského ml., dokonca dnes sa zranil aj Š. Žikavský st.. Ale poďme pekne po poriadku.

Skýcov B nastúpil v Chyzerovciach A v zostave : Ondrejka M., Krigovský M. st., Krigovský R. a Bernát J.. Zrodila sa síce prehra 7 : 11, ale napr. obe štvorhry sme prehrali v 5-setovom boji tesne 3:2. Škoda, že nenastúpil Milan Krigovský ml., možno by výsledok vyzeral inak.

Áčko Skýcova hralo vo Velčiciach v prostredí známeho disko klubu. Takmer sme nedokázali zohnať štvoricu hráčov - hrali sme v tom istom čase ako Béčko. Nakoniec sme cestovali v zostave Žikavský st., Ondrejka V., Ďuračka M. a Drienovský M.. Po dlhšej pauze si s nami opäť zahral Miloš Ďuračka. Na súpera sme ale nestačili a hrali sme len 3 body. Dôvodom je aj zranenie lýtka, pre ktoré nemohol ani dohrať svoje zápasy Žikavský st. Dúfajme, že sa skoro dá dohromady. Potrebovali by sme aj skorý návrat Martina Kusého, s ktorým, veríme, prídu aj víťazstvá.

Počas budúceho víkendu je voľno kvôli sviatkom. Najbližšie zápasy odohráme 5.11. 2011.

Posledná úprava Pondelok, 24 Október 2011 19:54
 
Víkend s dvoma prehrami PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 16 Október 2011 20:48

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Počas tohto víkendu sa nám nedarilo a obe naše mužstvá prehrali zhodne 5 : 13.

Najskôr nastúpilo Béčko proti Obyciam A. Našim chýbal M. Ondrejka, nastúpili v zložení Bernát J., Krigovský M., Krigovský R. a Bernátová M.. Obyce mali v mužstve aj legionára z Francúzska, ktorý vyhral všetky svoje zápasy. Béčko je s jednou výhrou a troma prehrami na 9. priečke v 12-člennej siedmej lige.

Áčko privítalo Velčice B. S týmto súperom sme sa ešte nestretli. Mladí chalani hrali veľmi dobre, útočne a od začiatku bolo jasné, že dnes bodovať nebudeme. Treba povedať, že sme nastúpili v skutočne oklieštenej zostave (Žikavský st., Ondrejka, Bernát a Krigovský R.), pretože nám chýbajú z rôznych príčin dvaja hráči základnej zostavy (Kusý a Žikavský ml.). Skýcov A je s dvoma výhrami a dvoma prehrami na 6. mieste v 12-člennej 6. lige.

Posledná úprava Nedeľa, 16 Október 2011 20:49
 
S Mankovcami bez výhry PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 08 Október 2011 18:26

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Za nami je tretie kolo stolnotenisových líg, odohrali sme dvojzápas s Mankovcami a hneď na začiatku treba povedať, že neúspešne.

Najskôr Béčko prehralo s Mankovcami B 14 : 4 a dnes prehralo aj Áčko s Mankovcami A v pomere 12 : 6. Mankovce majú tento víkend hody a bodovali v oboch zápasoch naplno. Dôvodom našej prehry je aj oklieštená zostava (Áčko - Žikavský st., Ondrejka, Krigovský R., Drienovský M.). Navyše od budúceho týždňa budeme dlhodobo oslabení o ďalšieho hráča (Žikavský ml.) a tak sa zdá, že predsezónna žiadosť o zostúpenie do nižšej súťaže (6. liga) bola správnym rozhodnutím.

Béčko hrá najbližší zápas s Obycami a Áčko s Velčicami. Chceme si napraviť chuť ! :)

Posledná úprava Sobota, 08 Október 2011 18:26
 
Krst nových stolov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 02 Október 2011 21:01

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

V sobotu sme odohrali ďalšie kolo 6. a 7. ligy v stolnom tenise proti mužstvám Nemčiňany A a Nemčiňany B. Najskôr nastúpili proti sebe Béčka oboch obcí a stretnutie sa skončilo tesnou prehrou našich 8:10. V zostave Béčka chýbal J. Bernát, možno by jeho prítomnosť naklonila misky váh na domácu stranu.

Áčko znovu zvíťazilo, tentokrát presvedčivo 13 : 5. Nastúpili sme v početnej zostave zostave (Žikavský, Žikavský, Ondrejka, Krigovský M. a náhradníci Krigovský R., Drienovský M. a Bernátová M.) a od začiatku sme získavali náskok. Ku koncu zápasu už bolo rozhodnuté, a tak sme dvakrát aj striedali.

Bližšie informácie o stolnotenisových súťažiach nájdete na tejto stránke :

http://www.pinec.info/htm/rozpis/?soutez=1507

 

 
Začali sme dvoma víťazstvami PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Piatok, 30 September 2011 08:35

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Počas minulého víkendu sa začala stolnotenisová súťaž. Obe naše mužstvá (A aj B) hrali v Tesárskych Mlyňanoch, a tak prvý súťažný zápas doma na nových stoloch odohráme až tento víkend (proti Nemčiňanom).

V Tesárskych Mlyňanoch odohralo najskôr svoj zápas B-mužstvo, ktoré zvíťazilo v prvom zápase 7. ligy jednoznačne 2:16. O 3 body sa zaslúžili bratia Krigovskí, M. Ondrejka a J. Bernát.

Áčko vyhralo tesnejšie, 8 : 10. Tento rok sme požiadali vedenie súťaže o zostup do 6. ligy, pretože máme dlhodobo zraneného M. Kusého a črtá sa odchod ďalšieho stabilného člena mužstva. Nastúpili sme v zložení Š. a Š. Žikavskí, V. Ondrejka, M. Drienovský a M. Bernátová. Zápas bol veľmi vyrovnaný a rozhodol náš mohutný finiš, keď sme nepriaznivý stav 8 : 7 otočili troma víťazstvami v rade. Najmä posledná výhra sa rodila ťažko, v 5-setovom boji ju pre nás zabezpečil Š. Žikavský ml.. Ten v piatom sete viedol 10:8 a na víťazstvo mu stačila jedna loptička. Súper ale vyrovnal. Potom sa dlho nemohlo rozhodnúť, až nakoniec Štefan zvíťazil 15:13.

Posledná úprava Piatok, 30 September 2011 08:36
 
«ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec»

Stránka 4 z 4
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
2percenta
Image Detail