Úvod Šport Stolný tenis Ping pong 2012/2013
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty 1 až -1 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra zamračené a občasný dážď, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Ping pong 2012/2013
Stolnotenisová liga sa pomaly končí PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 23 Február 2013 20:52

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Znovu píšem po dvoch týždňoch - v stolnom tenise sme odohrali teda ďalšie dve kolá.

Najskôr dianie v A mužstve : minulý týždeň sme zvíťazili v Žitavanoch tesne 8 : 10. Za Skýcov nastúpili Žikavský st. a ml., Ondrejka V. ml. a Bernátová M..

Dnes sme zbabrali zápas vo Velčiciach a podľahli sme domácemu Béčku 10 : 8. Zápas sa začal pre nás veľmi dobre, viedli sme už 6 : 2. Potom sme však prehrali 7 zápasov po sebe a strenutie sa otočilo. 5 zápasov pred koncom sme teda stále na druhom mieste v 6. lige.

Minulý týždeň B mužstvo Skýcova zvíťazilo s Machulincami 11 : 7 (za našich hrali Bernát J., Krigovský M. ml., Krigovský M. st., Drienovský M.). Milan Krigovský st. hral svoj prvý ligový zápas a vyhral všetky svoje zápasy. Dnes si poradili s Čiernymi Kľačanmi E 11 : 7 a sú na druhom mieste v 7. lige.

Všetky podrobné informácie sa dajú nájsť na stránke www.pinec.info.

Posledná úprava Sobota, 02 Marec 2013 18:08
 
Stolný tenis - info za 2 týždne PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 10 Február 2013 19:52

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Počas minulého týždňa som nenapísal článok o stolnom tenise. Dôvodom bolo (okrem zaneprázdnenosti) aj to, že sa nebolo čím chváliť :) Minulý víkend nebol pre nás úspešný. Béčko prehralo v Obyciach 14 : 4. Bol to zápas prvého s druhým a definitívne tým stratili reálnu možnosť zvíťaziť v 7. lige (teoreticky sa to ešte dá). Tento víkend mali voľno. Podľa terajších pravidiel postupuje len víťaz súťaže, ale je možné, že sa to ešte zmení. Béčkari by radi išli vyššie.

Áčko minulý týždeň prehralo v Nevericiach s lídrom ligy 11 : 7. Dnes sme dohrávali zápas zo soboty (súper nemohol hrať v sobotu) doma s Tesárskymi Mlyňanmi B. Vyhrali sme jednoznačne 15 : 3. Zostávame v najvrchnejších častiach tabuľky 6. ligy.

Do konca súťaže zostáva ešte 6 kôl.

Posledná úprava Pondelok, 11 Február 2013 06:28
 
Áčko vyhralo doma so Zlatými Moravcami E PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 19 Január 2013 20:07

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Tento víkend sme hrali len jedno stolnotenisové stretnutie, B mužstvo malo podľa žrebu voľno. Zvíťazili sme doma so Zlatými Moravcami E tesne 10 : 8. Po vianočnej pauze sme dáko z formy a vyhrali sme len najtesnejším rozdielom. Nastúpili Žikavský ml. a st., Ondrejka V. ml., Bernátová M. a Krigovský R..

Posledná úprava Sobota, 19 Január 2013 23:37
 
Pingpong pokračuje druhou časťou sezóny PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 12 Január 2013 20:36

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

V dvojzápase s Hosťovcami sme boli úspešní na 50 percent. Béčko zvíťazilo tesne 8 : 10 zásluhou bratov Krigovských, Ondrejku M., Bernáta J. a Mária Drienovského.

Áčko po vyhratých štvorhrách viedlo 0 : 2, ale nedotiahli sme zápas do víťazného konca a prehrali sme 11 : 7. Stále sa však držíme na čelných priečkach tabuľky, čo nám stačí -  ambíciu postúpiť do vyššej ligy nemáme.

Posledná úprava Nedeľa, 20 Január 2013 16:55
 
Stolnotenisový turnaj úspešný PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 05 Január 2013 22:29

Pri minimálnej propagácii je účasť 29 ľudí z obce dôkazom, že o tento šport je záujem. Ďakujeme.

V budove základnej školy s novými oknami a kúrením sme sa stretli tentokrát v netradičnom čase, až po Novom roku, v sobotu 5. januára. Mali sme trošku obavy o počet hráčov, pretože plagáty v obci aj článok na webe sa objavil až na poslednú chvíľu a výška štartovného už tento rok (takmer) zohľadňovala náklady na prípravu podujatia, čiže nebola úplne symbolická ako po iné roky.

S veľkým potešením sme privítali 29 hráčov z obce, okrem starých známych sa objavili aj nové tváre. Všetkým bolo ponúknuté občerstvenie a pohostenie. Vďaka sponzorom (Marián Bernát a starosta obce Tomáš Kolembus) sme mohli vytvoriť až 4 kategórie : Profi, Oldies, Deti a Zvyšok sveta.

Začnem najmladšími – do turnaja sa zapojilo 6 detí : najmladší Tomáš Jurík, Miška Bernátová, dvaja bratia Fedorekovci a dvaja Adamovia – Pauček a Zbonka. Po ich 15 zápasoch v skupine sa z víťazstva radoval Adam Pauček pred Miškou Bernátovou a Janom Fedorekom. Deti dostali vecné ceny, sladkosti a medaile.

V skupine Oldies zvíťazil Milan Jenis st. pred Jozefom Žikavským (Pepo) a Viliamom Matejovým. V tejto skupine bolo 5 hráčov.

Posledná úprava Nedeľa, 06 Január 2013 19:59
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12345678DopreduKoniec»

Stránka 5 z 8
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Cirkus_2011...
Image Detail