Úvod Šport Motocross
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Motocross

Počas celej sezóny (okrem dní pretekov a týždeň pred pretekmi) sú povolené v areáli Motocross clubu Skýcov tréningy. Tréning možno zrealizovať len po telefonickom dohovore s prezidentom alebo viceprezidentom klubu.

Kontakt :

Marián Bernát- Prezident klubu

Telefón: +421 905/241901 Email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Marián Miškov  - Viceprezident klubu

Telefón: +421 911/565220 Email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Poplatok je určený pre jedného pretekára na 5 € / 1 deň

Treba dodržiavať stanovený smer jazdy pre jazdcov a to proti smeru hodinových ručičiek.


Priamy link na webstránku klubu MOTOCROSS CLUB SKÝCOVZuzana na Európe v endure tretia !!! PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Utorok, 01 Apríl 2014 16:00

V dňoch 29. - 30.marca 2014 sa uskutočnilo v španielskom meste Antas (Almeria) úvodné podujatie majstrovstiev Európy v endure, z celkového štvordielneho seriálu. Slovenskú republiku zastupovala Zuzana Gahérová, ktorá odštartovala sezónu výborne a urobila krásne meno Motocross clubu a obci Skýcov. Šampionát bol veľmi náročný a prvý deň neprialo jazdcom ani počasie, ktoré bolo i dôvodom mnohých zranení a problémov na trati. Aj tak skončila Zuzana v sobotu na vynikajúcom 3. mieste. V nedeľu, po problémoch na jednom z náročných úsekov trate, došla do cieľa na 5. mieste. Po úvodnom podujatí je Zuzana v hodnotení ME na vynikajúcom 3. mieste, k čomu jej srdečne gratulujeme. Ďalšie podujatia sa uskutočnia v Rumunsku, Taliansku a Maďarsku.

Posledná úprava Piatok, 04 Apríl 2014 10:58
 
Nadšenci motocrossu si prišli na svoje PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Piatok, 27 September 2013 04:40

motocross_2012_...
motocross_2012__11 motocross_2012__11

 

Posledný letný deň sa zachoval na celotýždňové nepriaznivé počasie veľmi pekne. Usporiadateľom Motocross clubu Skýcov sa 22. september 2013 otvoril krásnym počasím už od rána. Za účasti 163 jazdcov z celého Slovenska si mohol každý fanúšik tohto motocyklového športu užiť krásne súboje pretekárov. Aj domáci jazdci nezostali v pozadí a vybojovali si tieto umiestnenia: M. Miškov ml. - 3. miesto, A. Šedivý – 7. miesto, M. Matejov – 9. miesto, R. Siklienka – 2. miesto, Z. Gahérová – 10. miesto. Všetkým jazdcom z klubu za predvedené výkony ďakujeme. Prezident klubu Marián Bernát vyslovuje veľké poďakovanie všetkým usporiadateľom z klubu pri zabezpečovaní podujatia, OcÚ Skýcov za práce na úprave areálu, všetkým sponzorom, ktorí finančne, alebo materiálno – technicky zabezpečili pretek a tým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli pri celkovej príprave areálu a trate. Fotografie si môžete pozrieť v týchto albumoch: motocross, atmosféra na motocrosse, žrebovanie tomboly, odovzdávanie trofejí.

 

 

Posledná úprava Piatok, 27 September 2013 04:42
 
Výborné časy na motocrosse PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Štvrtok, 27 September 2012 09:37

motocross_2012_...
motocross_2012__11 motocross_2012__11

V motocrossovom areáli na Košariskách sa 23.septembra t.j.nedeľu striedali časy nielen vonku, ale aj na výsledkových listinách. Usporiadatelia klubu si nemohli nič krajšie priať ako: organizačne pripraviť pretek, upraviť a vytýčiť trať a sobotu na večer hodinku dažďa. To sa aj udialo, nedeľu ráno všetko začalo odsýpať oboznamovacími a kvalifikačnými tréningami a jazdci si svoje kvality vychutnávali na výborne pripravenej trati. Začiatok preteku otvorilo všetkých 101 jazdcov s traťovými komisármi, ktorý si uctili bývalého prezidenta klubu. Domáci jazdci nezahanbili a na poslednom záverečnom 6. kole Motocross tour 2012 si vyjazdili Matejov Marián 3. miesto, Gahérová Zuzana 9. miesto a Miškov Marcel ml. 1. miesto v nebodovacom hodnotení. Gratulujeme!!! Pre všetkých zúčastnených bol pripravený kvalitný jelení guláš, ktorý varil Lubo Húska, ochutnať sa dalo pečené prasiatko a ciganska pečienka, deti si spestrili svoje chute trdelníkom a cukrovou vatou. Nový prezident motocross clubu Skýcov Marián Bernát a usporiadateľ preteku Marián Miškov vyslovujú poďakovanie všetkým , ktorí akoukoľvek činnosťou prispeli na organizáciu vydareného podujatia, OcÚ Skýcov za podporu, sponzorom pri materiálno- technickom zabezpečení a ochotným ľudom, ktorí pripravovali, čistili, vykášali trať niekoľko mesiacov pred samotným pretekom. Fotografie si môžete pozrieť tu

Posledná úprava Štvrtok, 27 September 2012 17:31
 
Motocross tour 2012 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Streda, 19 September 2012 09:13

Motocrossový areál Košariska v Skýcove privíta všetkých jazdcov motocyklového športu už túto nedeľu 23. septembra 2012 a ukončí posledné 6.kolo motocrossu. V seriáli pod názvom Motocross tour 2012 si všetci uctime bývalého prezidenta klubu Pavla Žikavského. Začiatok oboznamovacích jázd bude o  8.30 hod. a finále je naplánované na 12.45 hod. Všetci dúfame, že na stupeň víťazov vystúpia aj domáci jazdci, ktorými sú Matejov, Miškov, Gahérová. Prídite povzbudiť našich jazdcov, usporiadatelia Motocross clubu Skýcov sa tešia na Vašu účasť, podávať sa bude jelení guláš.

Posledná úprava Streda, 19 September 2012 09:38
 
Matejov vo výbornej forme PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Štvrtok, 13 September 2012 08:43

8. a 9. septembra sa v Morovne okr. Prievidza uskutočnilo posledné 8. kolo Medzinárodných majstrovstiev SR (MM SR) v country crosse. Marián Matejov vo výbornej forme v kategórii Hobby 4T nesklamal a do Skýcova si priniesol krásny pohár s 1 miestom. V kat. Hobby 125 jazdila aj Zuzana Gahérová, ktorú sklamala motorka a skončila na 11. mieste. V konečnom poradí celého seriálu MM SR v country crosse si Matejov M. vybojoval výborné 2. miesto. Krásny úspech v motocyklovom športe a dobré meno pre obec Skýcov. Všetci dúfame, že obaja jazdci a jazdci z Motocross clubu Skýcov sa predstavia 23. septembra na domácej trati v motocrossovom areáli Košariska, kde sa už všetko pripravuje na posledné 6. kolo Motocross tour 2012. Tu si môžete pozrieť niekoľko videozostrihov :

 

Posledná úprava Štvrtok, 13 September 2012 08:51
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 6 z 10
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Birmovka
Image Detail