Úvod Šport Motocross
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Motocross

Počas celej sezóny (okrem dní pretekov a týždeň pred pretekmi) sú povolené v areáli Motocross clubu Skýcov tréningy. Tréning možno zrealizovať len po telefonickom dohovore s prezidentom alebo viceprezidentom klubu.

Kontakt :

Marián Bernát- Prezident klubu

Telefón: +421 905/241901 Email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Marián Miškov  - Viceprezident klubu

Telefón: +421 911/565220 Email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Poplatok je určený pre jedného pretekára na 5 € / 1 deň

Treba dodržiavať stanovený smer jazdy pre jazdcov a to proti smeru hodinových ručičiek.


Priamy link na webstránku klubu MOTOCROSS CLUB SKÝCOVVýročná schôdza Motocross clubu Skýcov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Pondelok, 20 Marec 2017 13:47

Motocross Club Skýcov ukončil sezónu 2016 na výročnej schôdzi, ktorá sa uskutočnila 18. marca 2017 v kultúrnom dome Skýcov. Prítomných bolo 80 ľudí z toho 42 členov klubu. Viceprezident klubu Marián Miškov privítal všetkých prítomných, medzi ktorými nechýbali starostovia obcí Skýcov, Mgr. Tomáš Kolembus a Žitavany, Juraj Obert, predsedovia klubov AMK Veľký Klíž, Bc. Rudolf Miheleje, AMK Tlmače, Štefan Lacko, predseda združenia urbárnikov Skýcov, Viliam Matejov a mnoho ďalších pozvaných hostí. Marián Miškov po privítaní odovzdal slovo prezidentovi Motocross clubu Skýcov Mariánovi Bernátovi a požiadal ho o zhodnotenie celej sezóny 2016. Zhodnotené boli celkové umiestnenia jazdcov v motocrosse, countrycrosse, rallycross, pit bike, autá a motokáry, ktorým za výsledky prezident klubu odovzdal pamätné plakety, nové dresy, bundy a licencie na r. 2017. Aktívnym pomocníkom a sponzorom boli odovzdané ďakovné plakety za pomoc klubu v r. 2016. Prednesená bola finančná správa, odpracované brigádnicke hodiny, plán činnosti na rok 2017 a prijaté nové návrhy. Prezident klubu vyslovil poďakovanie odchádzajúcej tajomníčke klubu Janke Škodovej za doterajšiu činnosť. Po diskusii a večeri si členovia klubu zvolil nový výbor v zložení: prezident klubu Marián Bernát, viceprezident Marián Miškov, ekonómka a hospodárka Eva Havranová a členovia výboru Dušan Gahér a Róbert Šútor. Náš klub plánuje na rok 2017 štyri podujatia: MM SR v Coutrycrosse 22.-23.4., Enduro Cup 3.6., Quad 5.8. a Scrub Motocross 10.9.2017. Po prerokovaní a schválení návrhov a voľnej diskusii sa poďakoval prezident klubu zvolenému výboru, všetkým za účasť a poprial veľa športových úspechov do sezóny 2017. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Posledná úprava Štvrtok, 23 Marec 2017 08:22
 
Pozvánka - členská schôdza Motocross Clubu Skýcov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Utorok, 14 Marec 2017 08:38

MOTOCROSS CLUB SKÝCOV

Vás srdečne pozýva na členskú schôdzu,

ktorá sa uskutoční v sobotu dňa 18. 3. 2017 o 18.00 hod.

v sále KD Skýcov.

 

PROGRAM:

1.Prezentácia prítomných

2. Otvorenie schôdze

3. Správa za rok 2016 pod vedením p. Bernáta Mariána

4. Diskusia

5. Registrácia nových členov

6. Diskusia a návrh členov výboru vedenia klubu

7. Voľba členov výboru vedenia klubu

8. Plán činnosti na budúce obdobie roku 2017

9. Ukončenie oficiálnej časti

10. Voľná diskusia, pohostenie

Posledná úprava Utorok, 14 Marec 2017 08:39
 
Motocross v Skýcove na výbornú PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Streda, 28 September 2016 03:15

V nedeľu dňa 25. 9. 2016 sa na Motocrossovej trati v Skýcove - Košariská uskutočnil predposledný závod tohto seriálu pod názvom Scrub Motocross Cup 2016. Motocross Club Skýcov, ako usporiadateľ, si dal na tomto závode veľmi záležať.

"Na tomto závode sa zúčastnilo spolu 147 jazdcov a približne 1800 divákov. Jazdcov sme odmenili až do 10. miesta v každej kategórii", hovorí prezident Motocross Clubu Skýcov Marián Bernát.

Domáci jazdci na tomto závode nezaháľali a vybojovali si nádherné umiestnenia. Michaela Bernátová vybojovala 7. miesto, Erika Gahérová 2. miesto, Marián Matejov 6. miesto, Rudolf Siklienka 2. miesto, Miroslav Tánečka 11. miesto, Martin Žikavský 14. miesto a Mário Belica 20. miesto. Všetkým pretekárom GRATULUJEME!!!!

"Pre všetkých jazdcov, ale aj pre divákov sme pripravili nádherné ceny, ale aj bohaté občerstvenie, ako sa na Skýcov patrí," dodal Marián Bernát.

Prezident Motocross Clubu Skýcov Marián Bernát a vedenie klubu vyslovujú poďakovanie všetkým, ktorí akoukoľvek činnosťou prispeli pri organizovaní tohto podujatia, OcÚ Skýcov za podporu, sponzorom za materiálno - technické zabezpečenie a za vecné ceny, všetkým ochotným ľudom a to - traťovým komisárom, personálu v bufetoch, pomocníkom, organizátorom, usporiadateľom, strážnikom, štartovačovi rampy, dj-ovi, zdravotnému personálu, hasičom, časomeračom a všetkým ľudom čo nám akokoľvek pomáhali .....

Všetkým patrí ešte raz obrovské ĎAKUJEME.

Posledná úprava Streda, 28 September 2016 03:19
 
Testovanie a predstavenie nových enduro modelov KTM 2017 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Streda, 20 Júl 2016 08:39

Rakúska firma KTM (Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattinghofen) predstavila a otestovala v dňoch 4. – 8. júla 2017 v motocrossovom areáli Skýcov - Košariská nové modely enduro motoriek na rok 2017. Zo všetkých tratí na Slovensku dostala práve skýcovská trať zelenú. Motocross Club Skýcov sa preto zhostil tejto prekrásnej akcie a zabezpečil vytýčenie trati, zdravotný personál, polievanie a občerstvenie. Žolíky pre test modelov dostali aj domáci jazdci z Motocross Clubu Skýcov. Spoločnosť KTM Central East Europe so sídlom v Bratislave zastrešuje na Slovensku štáty: Česko, Maďarsko, Slovinsko, Poľsko a Rumunsko. Zástupcovia predajcov z týchto štátov otestovali 15 modelov rôznej kubatúry: 125, 250, 300, 350, 450, 500 ccm. Každý deň vyskúšalo KTM-ky približne 80 jazdcov, medzi ktorými bol aj účastník Rally Dakar Ivan JAKEŠ. Prezident Motocross Clubu Skýcov Marián BERNÁT vyslovuje poďakovanie všetkým, ktorí podporili a zabezpečili hladký priebeh akcie. Tu si môžete pozrieť nádherné video z testovania motoriek.

Napísal: Marián Miškov

Posledná úprava Pondelok, 22 August 2016 10:56
 
MAXXIS Country Cross 2016 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Štvrtok, 28 Apríl 2016 14:20

Sviatok motoriek tradične patrí v Skýcove na koniec apríla a septembra. Prvá krásna paráda sa uskutočnila v dňoch 23. - 24. apríla v motocrossovom areáli Skýcov na Košariskách pod názvom Medzinárodné majstrovstvá SR v Countrycrosse. Usporiadatelia Motocross klubu Skýcov sa nenechali zahanbiť, zabrali na plné obrátky a pre pretekárov pripravili 10 km dlhý okruh na vysokej úrovni. Preteky oživil účastník Rally Dakaru Štefan Svitko, ktorý pre technické problémy motorky v Skýcove tento rok šťastie nemal. Zo 232. prezentovaných jazdcov sa na stupeň podarilo vystúpiť aj domácim jazdcom a to: Erika Gahérová - 1. miesto, Marián Matejov, Rudolf Siklienka - 2. miesto. Najlepším jazdcom Motocross clubu Skýcov bol Erik Siklienka, aj napriek technickej poruche motorky. Na stupne pre víťazov nesiahli Andrej Šedivý, Erik Mikuš, Ján Grah, Mário Belica, Martin Žikavský.

Počas soboty navštívilo areál približne 1000 divákov, ktorým po 15.00 hodine zahrali 3 kapely na novo zastrešenom pódiu. Nedeľa otočila nielen smer jazdy pretekárom, ale aj brzdila rýchlosť silným vetrom. To ale neodradilo usporiadateľov, aby zabezpečili aj druhý súťažný deň kvalitné podmienky pre pretekárov. Zdravotnú stránku počas celého podujatia zabezpečoval personál ATV Clubu Slovakia. Všetci návštevníci sa mali možnosť občerstviť v bufetoch, pre deti boli pripravené jazdy na motorkách, štvorkolkách a rôzne reklamné predmety. Každý vyhodnotený pretekár si odniesol okrem trofeje aj darčekové predmety s logom klubu.

Prezident Motocross clubu Skýcov Marián Bernát vyslovuje poďakovanie sponzorom, členom klubu, jazdcom, traťovým komisárom, celému personálu, všetkým ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli pri materiálnom - technickom zabezpečení a prípravách celého podujatia.

Fotografie si môžete pozrieť tu a tu.

Napísal: Marián Miškov

Posledná úprava Štvrtok, 28 Apríl 2016 14:32
 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 2 z 10
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
turnajcek_2...
Image Detail