Úvod Šport Volejbal
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a občasný dážď, najnižšie ranné teploty 3 až 1 °C a najvyššie denné teploty 0 až 2 °C. Zajtra sneženie, ranné minimá 1 až -1 °C a denné maximá 3 až 5 °C.

Volejbal
Volejbalový turnaj v Žitavanoch PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 29 December 2008 16:26

MVL Volejbal
MVL Volejbal MVL Volejbal
27.12.2008 sa v Žitavanoch uskutočnil volejbalový turnaj. Našu obec reprezentovala početná zostava hráčov : Ľ.Černák, K.Pätoprstý, D.Mihalík, J.Dávid, M.Krigovský, M.Jurík, P.Matejov st., P.Matejov ml., J.Ericson K. a J.Zvolenský. Turnaja sa zúčastnilo päť družstiev a hralo sa spôsobom „každý s každým“. Hralo sa na dva víťazné sety prvé dva sety do 25  a v prípade tretieho setu do 15 bodov.

 

Nová Baňa : Skýcov 2 : 0 (25 : 23, 25 : 18)

Náš prvý zápas. Klasika ....  nerozcvičení ale v pohode sme začali veľmi vyrovnaný zápas.  Proti dobre zohranému súperovi sme to nemali ľahké, napriek tomu sme podali dobrý výkon a určite sme si zaslúžili svojou hrou získať aspoň jeden set. Nová Baňa boli všetko pohodoví chlapi a verím, že si spolu ešte zahráme na turnaji u nás alebo v Novej Bani. Boli rovnaká krvná skupina a dobre sme sa v priebehu celého turnaja zabávali a podporovali.

Posledná úprava Pondelok, 29 December 2008 18:55
Čítať celý článok...
 
Pekný úspech PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 17 November 2008 09:32

Blahoželáme
Blahoželáme Blahoželáme

1.miesto - Blahoželáme !

 Volejbalový klub Skýcov sa v sobotu 15.novembra 2008 zúčastnil volejbalového turnaja v Topoľčiankach. Súťažili 4 družstvá : Topoľčianky, Obyce, Gymnázium Zlaté Moravce a Skýcov. Turnaj sa hral spôsobom každý s každým a vo výslednej tabuľke potom vznikli dvojice na boj o 1.,2. a 3. miesto. Každý zápas (okrem finálového) sa hral na dva odohraté sety do 25 bodov. Naše družstvo prešlo turnajom bez väčších problémov, každý zápas v skupine sme vyhrali jasne 2 : 0. Vo finále sme sa potom opätovne stretli s družstvom z Obýc, ktoré sme porazili 3 : 0 a získali tak krásny pohár.P re korektnosť treba dodať, že naše družstvo ako jediné malo čiste mužskú zostavu (ale to nebol náš problém :). Veľká vďaka patrí usporiadateľskému družstvu z Topoľčianok. Turnaj bol pripravený na veľmi dobrej úrovni.Pre všetkých súťažiacich bol fajnový gulášík a veľmi pekné poháre pre všetky súťažiace družstvá.Navyše na turnaji panovala veľmi pohodová a priateľská atmosféra a všetky družstvá si navzájom fandili. Našu obec reprezentovali : Ľ. Černák, P. Matejov, P. Matejov ml.,M. Krigovský, J. Ericson,J. Dávid,J.Mihalík a J.Zvolenský.

Posledná úprava Pondelok, 17 November 2008 09:46
 
Volejbalové nádeje PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Piatok, 05 September 2008 19:06

Meli Jakub
Meli Jakub Meli Jakub
S naším športom to pre budúce olympiády nie je až také tragické. Mladé volejbalové nádeje  (Melinda Lukáčová a Jakub Mihalík) sa síce zatial venujú iným činnostiam, ale kto vie? Možno z nich vyrastú úspešní športovci :) Zatiaľ nám robia milú spoločnosť s ostatnými deťmi pri večernom volejbale, ktorého sa zúčastňuje veľký počet stále lepších hráčov:) V prípade pekného počasia urobíme na záver letnej sezóny v Brezinách ešte "rozlúčkový" septembrový turnaj a potom nás už čaká telocvičňa v ZŠ Žitavany.

 

Posledná úprava Piatok, 05 September 2008 19:16
Čítať celý článok...
 
Volejbalový večer PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Utorok, 02 September 2008 09:46

sobotienka
sobotienka sobotienka
Volejbaloví nadšenci si v sobotu podvečer v Brezinách urobili spoločné stretnutie. Rozrastajúci sa počet záujemcov o volejbal poteší každého športovca. Spoločne si zahrali volejbal a potom spoločne za zvuku troch gitár a spevu posedeli pri ohni. Špekáčky sa opekali, hudba znela a dobrá nálada sa prenášala na všetkých. Pekných teplých dní už veľa nebude a preto treba využiť každú možnosť na podobné spoločné stretnutie. Nech je takých pekných a nezabudnuteľných dní ešte veľa:)

Posledná úprava Piatok, 05 September 2008 06:03
 
Volejbalový turnaj 2008 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Nedeľa, 13 Júl 2008 17:38
 
volejbal 2008_0...
volejbal 2008_01 volejbal 2008_01
A máme to za sebou. Ďalší ročník volejbalového turnaja na Skýcove. Ako je pre nás typické, na úvod sme sa dohadovali, kto bude s kým hrať a prečo. Oproti minulým ročníkom, keď hrali proti sebe zmiešané družstvá (4 muži a 2 ženy) , sa väčšina prítomných dohodla, že budú tri čisto mužské družstvá a proti žénskému družstvu z Topoľčianok nastúpi ženské družstvo zo Skýcova. Ženy z Topoľčianok boli na túto alternatívu pripravené, ale naše kočky to ozaj riadne zaskočilo.
Posledná úprava Pondelok, 14 Júl 2008 16:06
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Stránka 2 z 2
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Skýcov_štar...
Image Detail