Úvod Šport
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené, dážď so snehom, najnižšie ranné teploty 0 až -2 °C a najvyššie denné teploty 0 až 2 °C. Zajtra zamračené, dážď so snehom, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Šport


Miroslav Žikavský PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Piatok, 04 Apríl 2008 19:44
miroslav žikavský
Posledná úprava Piatok, 04 Apríl 2008 19:46
 
2. stretnutie štvorkolkárov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Bernát   
Streda, 22 November 2017 07:46

Tohtoročné 2. stretnutie štvorkolkárov sa konalo 17. - 19. novembra 2017 na trati Skýcov - Košariská. Usporiadatelia Motocross Club Skýcov, ATV Rescue a ATV Offroad si na tejto akcii dali veľmi záležať. Na piatok si pre jazdcov pripravili nočnú jazdu po trati, ktorá sa každému veľmi páčila. V sobotu na spestrenie dňa, nielen pre jazdcov, ale aj pre ľudí bola pripravená spanilá jazda cez obec, na ktorej sa zúčastnilo približne 80 štvorkoliek, bugín, ale našli sa aj nejakí motorkári. Na sobotné popoludnie boli pripravené rôzne súťaže, ako ródeo, slalom a technická jazda, na ktorých mohli jazdci ukázať svoju zručnosť ovládania svojho pekelného stroja. Večer jazdcov prekvapila diskotéka, ohňostroj a pečené prasiatko. V nedeľu dopoludnia si svoje sily zmerali jazdci na cross 1,8 km trati a popoludní na cross country trati s dĺžkou 4,9 km, ktorá sa skladala z niekoľkých častí - z rýchlych, technických, ale aj veľmi náročných, aby sa tam každý vedel do sýtosti vybúriť. Na tomto závode sa zúčastnili aj jazdci Motocross Clubu Skýcov, a to Michaela Bernátová a prezident klubu Marián Bernát. Michaela skončila v kategórii ženy na nádhernom 2. mieste a Marián Bernát vo svojej triede 4x4 do 700 ccm na krásnom 6. mieste. Všetkým jazdcom, ktorí sa zúčastnili na tomto stretnutí sa chceme poďakovať a popriať veľa úspechov na ďalších takýchto akciách. Ďalej by sme sa chceli poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na tejto nádhernej akcii.

Fotografie nájdete tu.

Motocross Club Skýcov

 
Krásna rozlúčka s bielou perinou PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Piatok, 24 Február 2017 08:36

Krásnym slnečným počasím a jarným vetríkom dali členovia Biatlon klubu Skýcov bodku za zimnou sezónou v našej obci. Mnohí neverili, že lyžovať a sánkovať sa v dedine dalo. No medzi Domovinu a Kruh sa slnečné lúče nedostali a tu bola posledná možnosť rozlúčiť sa so snehom. Tejto malej akcii sa zúčastnil aj Milan Matejov st. s rodinou, s ktorým sme si zaspomínali na "staré dobré časy".  Vyšportovaní a vyčerpaní sme sa s krásnym pohľadom na našu obec vrátili späť domov.

Je dôležité, aby sa tradícia zimného športu v našej obci odovzdávala mladšej generácii a nezabúdalo sa na to, že lyžovaním žila v minulosti celá naša obec.

Fotografie nájdete tu.

Napísal: Marián Miškov

Posledná úprava Piatok, 03 Marec 2017 09:50
 
Stolnotenisový turnaj 2015 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 03 Január 2015 19:59

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Dnes sme v kultúrnom dome odohrali tradičný stolnotenisový turnaj, ktorého sa zúčastnilo 28 hráčov. Vďaka podpore starostu obce a Mariána Bernáta sme hrali v teple, s bohatými cenami, s občerstvením, s diplomom pre každého účastníka atď. Ďakujem aj všetkým členom stolnotenisového klubu, ktorí sa pričinili o bezproblémový priebeh.

Hráči boli rozdelení do 3 kategórií (Profi, Amatéri, Deti), kde sa začalo hrať v skupinách "každý s každým" a následne vyraďovacím spôsobom. V kategórii Deti, ktorý by sa kľudne mohla nazvať aj Dvojičky (hrali Fedorekovci a Žikavskí) bolo poradie nasledovné : 1. Dano Fedorek, 2. Jano Fedorek, 3. Rišo Žikavský.

V kategórii amatérov, kde bolo najviac hráčov, skončil na 3. mieste Mário Drienovský (mimochodom vyradil svojho otca Romana), druhý bol Adam Pauček (rovnako vyradil svojho otca) a víťazom sa stal Tomáš Miškov. Blahoželáme!

V kategórii Profi bolo 8 hráčov, ktorí reprezentujú obec v okresných súťažiach. Na treťom mieste skončil Radovan Krigovský, druhý bol Štefan Žikavský ml. a víťazom sa stal Vladimír Ondrejka ml. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Všetkým hráčom aj fanúšikom ďakujeme za účasť a verím, že o rok sa znovu uvidíme!

Posledná úprava Pondelok, 05 Január 2015 09:36
 
Karol Šedivý vo výbornej forme v rakúskom Fuglau PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Utorok, 01 Júl 2014 06:20

V dňoch 21. - 22. 6. 2014 sa v rakúskom Fuglau zišli autokcrossoví reprezentanti zo Slovenska, Česka, Poľska, Rakúska a Maďarska. Na týchto pretekoch sa zišlo okolo sto jazdcov, medzi ktorými nesmel samozrejme chýbať ani náš Slovenský reprezentant Karol Šedivý, ktorému sa v prvej rozjazde nepodaril štart, a to ovplyvnilo aj výsledok. Keďže na tejto trati nie je Joker Lap, výrazne sa nemenilo ani poradie pri jednotlivých jazdách. Prvá rozjazda vyniesla Karola až na 7.miesto. Po prvej rozjazde prišli organizátori s tým, že harmonogram nestíhajú podľa predstáv, tak škrtli jednu rozjazdu. Do druhej rozjazdy dal Karol všetko. Skvelý štart, pohodová a takmer bezchybná jazda priniesla Karolovi 1. miesto. Rozjazdy mu vyniesli druhú štartovnú pozíciu vo finále vedľa Častorala a ďalšími štyrmi jazdcami. Po dvoch finálových kolách figuroval Karol na tretej pozícií za Častoralom a Woldrichom. Na dlhej šotolinovej zákrute Karol predviedol, že autocross má stále v krvi, a dostal sa pred Woldricha. Popredné poradie sa už nemenilo a Karol si z Rakúska odniesol nádherne 2. miesto a 17 bodov do bodovania.

Najbližší závod čaká Karola o 2 mesiace na tejto istej trati vo Fuglau.

Celkové finálové poradie divízie SuperNationals: 1.Roman Častoral; 2. KAROL ŠEDIVÝ; 3. Gerald Woldrich; 4. Jakub Bittman; 5.Karl Schadenhofer; 6. Manuel Forstenlechner

Blahoželáme a prajeme veľa štastia v ďaľších pretekoch. Fotografiu z odmeňovania najlepších jazdcov si môžete pozrieť tu.

Zdroj: facebook Karol Šedivý jr.

 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 4 z 33
Copyright © 2018 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
človeče____...
Image Detail