Úvod
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Prevažne oblačno, najnižšie ranné teploty 11 až 9 °C a najvyššie denné teploty 19 až 21 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 10 až 8 °C a denné maximá 18 až 20 °C.

V obci pracuje a pôsobí neikoľko združení a klubov. Medzi najaktívnejšie a v širokom okolí najznámejšie v kultúrnej oblasti patrí už niekoľko rokov dychová hudba Skýcovanka. Úspešne reprezentuje našu obec aj divadelný súbor Hrušov . Medzi sľubne sa rozvýjajúce spolky možno zaradiť spevácky súbor Vápenkár.
V klubovej činnosti je aktívny Klub dôchodcov . Z aktívnych združení treba spomenúť Združenie urbárnikov, ZO Slovenského zväzu chovateľov, ZO Slovenského zväzu záhradkárov, ZO Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov, ZO COOP Jednota a Knižnica Skýcov.


Smutnejší prehráva po 6-tich rokoch opäť na scéne PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián MIškov   
Nedeľa, 09 November 2014 16:05

Členovia divadelného súboru Hrušov pripravili pri príležitosti 20. rokov svojej činnosti 6. ročník zábavného programu "SMUTNEJŠÍ PREHRÁVA - RETROPROGRAM O ŽIVOTE VESELO I VÁŽNE". Toto kultúrne podujatie sa uskutoční v nedeľu dňa 16. novembra 2014 o 17.°° hod. v kultúrnom dome. Vstupné pre žiakov ZŠ je 50 centov a pre ostatných 1 €. Dvadsiatka účinkujúcich sa teší na Vašu účasť.

 

Posledná úprava Pondelok, 10 November 2014 05:49
 
«ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec»

Stránka 2 z 4
Copyright © 2019 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Imatrikulac...
Image Detail