Úvod Školstvo Materská škola Budúci prváci sa lúčili s Materskou školou
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 14 až 12 °C a najvyššie denné teploty 22 až 24 °C. Zajtra slnečno, ranné minimá 13 až 11 °C a denné maximá 20 až 22 °C.

Budúci prváci sa lúčili s Materskou školou PDF Tlačiť E-mail
Napísal Alžbeta Černáková   
Utorok, 25 Jún 2013 22:10

V utorok 25.6.2013 sa šesť predškolákov z Materskej školy v Skýcove rozlúčilo s naším predškolským zariadením. Celá rozlúčková slávnosť prebiehala v radostnej atmosfére. Za sprievodu príjemnej hudby pani riaditeľka predstavila budúcich školákov. Sú to: Nikolka Pavková, Melinda Lukáčová, Paťka Fedoreková, Jakubko Dávid, Sebastiánko Lukáč, Tobiasko Šabo. Potom sa predškoláci predviedli slávnostným rozlúčkovým programom. Predstavili celú kolekciu piesní, básní, scénok a tančekov. Hlavnou časťou programu bolo pasovanie za prvákov, ktoré previedla pani riaditeľka za pomoci rytierskeho meča. Každému budúcemu prvákovi pani učiteľka Komárová prečítala charakteristiku. Po odovzdaní darčekov a osvedčení o ukončení predprimárneho vzdelávania, nasledoval krátky kultúrny program, ktorí pripravili pre svojich kamarátov malí predškoláci. Lúčili sa slovami: ,,Ahojte a buďte zdraví nech, nech sa Vám v tej škole darí!". Potom sme pokračovali voľnou zábavou, kde nechýbalo občerstvenie a maškretenie na slávnostnej rozlúčkovej torte.

Záverom chcem poďakovať p. starostovi Tomášovi Kolembusovi, že prijal pozvanie na toto podujatie. Ďakujem mojim kolegyniam a všetkým rodičom pri príprave tohto podujatia. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Posledná úprava Streda, 03 Júl 2013 11:11
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Veteran_09_...
Image Detail