Úvod Školstvo Materská škola Rozlúčka s predškolákmi
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 14 až 12 °C a najvyššie denné teploty 22 až 24 °C. Zajtra slnečno, ranné minimá 13 až 11 °C a denné maximá 20 až 22 °C.

Rozlúčka s predškolákmi PDF Tlačiť E-mail
Napísal Gabriela Paukova   
Pondelok, 27 Jún 2011 10:46

Rozlúčka_MŠ_201...
Rozlúčka_MŠ_2011__08 Rozlúčka_MŠ_2011__08
"Ahoj škôlka, lúčime sa, už pôjdeme do školy.

Zameníme všetky hračky, za aktovku s knihami."

Piesne s takouto tematikou sa spievali v našej Materskej škole Skýcov v piatok dňa 24. júna 2011. V tento deň bol pre všetky naše deti slávnostný, pretože sme sa lúčili s našimi predškolákmi, ktorí už onedlho zasadnú do školských lavíc. Predškoláci sa hneď úvodom predstavili rozlúčkovým programom. Nechýbali piesne, básne a ľudové tančeky. Potom nasledovala tradičná pasovačka za prvákov. Deti sa po jednom predstavovali a hovorili o svojich snoch do budúcnosti. Rozprávali o tom, čím chcú byť až vyrastú. Možno z nich budú lekári, športovci, modelky. Všetkým držíme palce, nech sa im sny splnia. Po pasovačke za prvákov deti dostali darčeky a osvedčenia o ukončení predprimárneho vzdelávania. So svojimi kamarátmi sa rozlúčili i mladšie deti, ktoré im venovali niekoľko básní, piesní a hier. Tiež boli odmenené balíčkami a vysvedčeniami. Ďalej nasledovala voľná zábava, kde nechýbalo ani maškrtenie na dobrej marcipánovej stonožke a penovej torte. V zábave sme pokračovali spolu s rodičmi a starými rodičmi a to tradičnou opekačkou na školskom dvore. Na stoloch nechýbali ani rôzne koláče a pagáče. Posedenie trvalo do večerných hodín.Tu sú fotografie

 

 

Touto cestou by som chcela poďakovať mamičkám za prípravu slávnostnej stonožky, torty a ostatných dobrôt. Celkom na záver želám našim budúcim prvákom veľa zdravia, šťastia a úspechov v Základnej škole.

Alžbeta Černáková , riaditeľka Materskej školy

Posledná úprava Pondelok, 27 Jún 2011 13:38
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Brigada_dre...
Image Detail