Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Zamračené a občasný dážď, najnižšie ranné teploty 2 až 0 °C a najvyššie denné teploty 0 až 2 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 3 až 1 °C a denné maximá 2 až 4 °C.

Napísal Tomáš Kolembus
Nedeľa, 27 Apríl 2008 18:16

Červený Hrádok - Skýcov 1:3 (0:1). 27.04.2008
Góly Skýcova: 28. Roman Drienovský, 58. Cyril Králik, 89. Juraj Turčan.

Líder tabuľky pricestoval na horúcu pôdu do Červeného Hrádku. V Červenom Hrádku boli hody a tak sa očakávala búrlivá atmosféra! Opak bol však pravdou, keďže na zápas si našlo cestu len niekoľko fanúšikov. Prvú väčšiu šancu mali domáci, keď po ľavej strane unikol domáci útočník, nastrelil však len tyč! Potom sa osmelil aj hostia. Prvú šancu mal Cyril Králik, ale jeho strele chýbala razancia! O chvíľu vybojoval loptu Roman Drienovský, posunul ju Cyrilovi Králikovi a ten našiel na hranici šestnástky Petra Jenisa, ktorý sa ešte pohral s obranou domácich a nebezpečne vystrelil! Lopta však tesne minula bránu. Prvý gólový moment prišiel v 28. minúte, kedy dostal loptu Roman Drienovský, ten sa do nej „oprel“ a z hranice šestnástky vymietol všetky pavučiny na bránke domácich!!! Fantastický gól!!! 1:0 pre Skýcov. V zvyšnej časti mali domáci ešte jednu šancu z priameho kopu po faule Dušana Žikavského, ale domáci hráč tesne minul bránu. Druhý polčas začali hostia tlakom, keď v priebeh 3. minút zahrávali 3 rohové kopy. Najväčšiu šancu spálil Dušan Žikavský, keď hlavičkoval len do domáceho obrancu. Potom prišla studená sprcha pre hostí, keď fauloval hosťujúci brankár domáceho útočníka a rozhodca odpískal pokutový kop. K lopte sa postavil domáci hráč Vígľašský, ktorý strelil loptu do brvna, tá sa „údajne“ odrazila od brvna za čiaru. Očitý svedok Miloš Černák, ktorý bol v okamihu strieľania za bránou nám potvrdil, že lopta za bránou neskončila. Nič nám to však nebolo platné, rozhodca gól uznal a tak bolo v 55. minúte 1:1! Skýcovčania sa z tohto nešťastného gólu rýchlo otriasli a už o tri minúty dostal loptu „do jazdy“ Cyril Králík a strelil svoj 13-ty gól v drese Skýcova. Dotiahol sa ním na Vladimíra Gubova, ktorý má na konte tiež 13 gólov. Takže 58. minúta 2:1 pre Skýcov. Ďalšie šance Skýcova nevyužili Štefan Bona, Noro Pánik, ani striedajúci Juraj Turčan. Tesne pred koncom, kedy už domáci vrhli všetky sily do útoku, prišla kontra hostí, keď Ľuboš Štucika vykopol loptu zo šestnástky, Noro Pánik vyhral vzdušný súboj a uvoľnil do čistej šance Petra Jenisa, ktorý však volil namiesto strely kľučku a tak sa skóre nemenilo. Definitívu pre Skýcov zariadil 89. minúte Juraj Turčan, keď mu loptu nezištne prihral Štefan „Pišta“ Bona a ponad padajúceho brankára skóroval na konečných 3:1 pre Skýcov.

Video archívČervený Hrádok - Skýcov 1:3 (0:1).

Posledná úprava Pondelok, 28 Apríl 2008 21:03

Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.