Úvod Šport Stolný tenis Ping pong 2012/2013 Polovica sezóny za nami
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty 1 až -1 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra zamračené a občasný dážď, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Polovica sezóny za nami PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 14 December 2013 19:58

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Je za nami prvá polovica stolnotenisovej sezóny. Po prvýkrát v obnovenej histórii stolného tenisu na Skýcove (od r. 2007) máme dve mužstvá v tej istej súťaži - v 6. lige zlatomoraveckého okresu.

Áčko sa väčšinu sezóny borí s problémom chýbajúceho Štefana Žikavského ml.. Na druhej strane tak vzniká priestor pre získavanie skúseností ďalších hráčov, čo do budúcna veľmi potrebujeme. Po 11 odohraných zápasoch máme na konte 5 víťazstiev, 2 remízy a 4 prehry (z toho dve najtesnejšie 10 : 8). Posledné dva zápasy sme hrali s Martinom nad Žitavou (výhra 12 : 6) a so Zl. Moravcami E (remíza 9 : 9). V tabuľke sme na 7. mieste z 12 mužstiev. Ligu jednoznačne vedú Hosťovce bez jediného zaváhania (s nimi sme prehrali práve 10 : 8). V prvej 20-tke bodovania jednotlivcov máme 3 hráčov (Ondrejka ml., Žikavský st., Kusý).

 

Béčko je na tom čo sa týka bodov o niečo horšie, na druhej strane od zostupu je tiež v bezpečnej vzdialenosti na 9. mieste. Na konte majú 3 výhry, 1 remízu a 7 prehier. Podľa štatistík je najlepším hráčom Ondrejka M., za ním nasleduje Krigovský M. ml. a Krigovský R.. Posledné dva zápasy prehrali (so Zl. Moravcami E 14 : 4 a s Mankovcami B 11 : 7).

Dosť bolo čísel. Sme radi, že stolný tenis sa aj po zmene priestorov stabilne drží na scéne športov v obci :) Vytvorili sme celkom slušnú partiu, ktorá by pre vás rada zorganizovala koncoročný turnaj v priestoroch KD. Podrobnosti uverejníme neskôr.

Posledná úprava Streda, 18 December 2013 10:13
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Maškarný pl...
Image Detail