Úvod Šport Stolný tenis Ping pong 2012/2013 Tesná výhra Áčka a jasná prehra Béčka
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty 1 až -1 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra zamračené a občasný dážď, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Tesná výhra Áčka a jasná prehra Béčka PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 26 Január 2014 10:32

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Stolnotenisový víkend bol úspešný na polovicu. Áčko hralo zápas s posledným mužstvom tabuľky (Nemčiňany B), ale nastupovalo oslabené (okrem Štefana Žikavského ml. chýbal aj Vladimír Ondrejka ml.). Nakoniec mal zápas šťastný koniec a vyhrali sme najtesnejšie 10 : 8. Získali sme dôležité body a plávame ďalej v pokojných vodách stredu tabuľky.

Béčko hralo s Tesárskymi Mlyňanmi B, ktoré sú zatiaľ na výbornom treťom mieste. Svoje tabuľkové postavenie aj potvrdili a vyhrali 14 : 4. Naši chalani budú mať ešte zrejme dosť záchranárskych prác pred sebou (momentálne 9. miesto z 12 mužstiev). Dobrou správou je, že zápasy s tromi mužstvami, ktoré sú pod nimi, majú ešte len pred sebou.

Ďalší víkend sa koná v obci generálka a premiéra divadelného predstavenia (Hrob lásky), takže si zrejme vymeníme zápasy a budeme hrať opäť vonku.

Posledná úprava Utorok, 04 Február 2014 18:52
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Imatrikulác...
Image Detail