Úvod Šport ZO ZTŠČ Skýcov Tradičný pochod na lyžiach
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Tradičný pochod na lyžiach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Pondelok, 16 Január 2017 19:39

Po ročnej prestávke patrila druhá januárová sobota v našej obci tradičnému pochodu na lyžiach okolo obce Skýcov. Krásne mrazivé počasie prilákalo na štart do areálu chaty Breziny spolu 34. účastníkov, nielen z našej obce, ale aj z blízkeho okolia. Po absolvovaní trasy, ktorá trvala približne 3,5 hod. sa všetci vrátili bezpečne do cieľa. V hostinci Hrušov bol samotný pochod vyhodnotený. Každý účastník si odniesol diplom, medailu a malú pozornosť. Výbornou atmosférou a zážitkami pri spoločnej opekačke sme sa rozlúčili z pochodom. Organizátor pochodu Marián Miškov vyslovuje poďakovanie všetkým účastníkom pochodu a OcÚ Skýcov za finančnú podporu. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Posledná úprava Pondelok, 16 Január 2017 19:58
 
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
chodníček_0...
Image Detail