Úvod Šport FK Skýcov Sezóna 2011/2012 Futbalový turnaj o pohár starostu obce Skýcov
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 19 až 21 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 13 až 11 °C a denné maximá 20 až 22 °C.

Futbalový turnaj o pohár starostu obce Skýcov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Nedeľa, 24 Júl 2011 12:18

V sobotu 23.júla 2011 sa v našej obci uskutočnil už tradičný futbalový turnaj O pohár starostu obce Skýcov. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá : FK Veľký Klíž, FK Hostie, FK Krtovce a FK Skýcov. Turnaj začal na upravenom trávniku zápasom Skýcov : Hostie. Víťazstvo sa nakláňalo raz na jednu raz na druhú stranu. Po vyrovnanom zápase bol konečný výsledok 3 : 3  a postupujúcom rozhodol až penaltový rozstrel. Zaujímavosťou je, že obe družstvá v druhej sérii vymenili brankárov. A to naozaj rozhodlo. Náš kapitán Kuko Lubo Štucika si na prvú loptu siahol, ale druhú už vyrazil. Skýcov postúpil do finále. V druhom zápase nastúpili proti sebe favorizované družstvo FK Krtovce a mladé družstvo FK Veľký Klíž. Po napínavom a vyrovnanom zápase, ktorý skončil 0 : 0 nasledoval opäť penaltový rozstrel. V ňom boli úspešnejší mladíci z Veľkého Klíža a postúpili do finále. V zápase o tretie miesto hráči FK Krtovce nenechali nič na náhodu a svojho súpera jednoznačne rýchlostne aj kvalitatívne prevýšili. FK Krtovce : FK Hostie 8 : 2. Vo finále o 19.00 hodine nastúpili proti sebe domáci FK Skýcov a FK Veľký Klíž. Hráči Veľkého Klíža na začiatku zápasu otvorili hru a vysoko napádali hráčov Skýcova. Po dvoch nepremenených šanciach sa tak ukázalo klasické - nedáš dostaneš. Skýcov dal veľmi rýchlo dva góly a domáci hráči sa upokojili.Klížanci však neskladali zbrane a chybou v obrane Skýcova sa im podarilo znížiť na 2 : 1. Skýcov opäť udrel a Vlado Gubco zvyšoval na 3 : 1. Peknou priamočiarou akciou sa hráčom Veľkého Klíža podarilo opäť znížiť. V závere zápasu sa Skýcov stiahol a bránil výsledok. FK Veľký Klíž po veľkom nápore vsietil gól na 3 : 3, ale rozhodca ho pre ofsajd neuznal. V záverečnom tlaku nastrelili ešte hráči z Veľkého Klíža ešte brvno. FK Skýcov tak vyhral turnaj víťazstvom vo finále na FK Veľký Klíž 3 : 2. Po ukončení turnaja odovzdal starosta obce Mgr. Tomáš Kolembus poháre pre najlepšie družstvá a taktiež pre najlepších jednotlivcov.

 

 

Futbalový turnaj to nie je len šport, ale aj zábava a občerstvenie. Tento rok sa o výborný guláš z diviny postarali Karol Pätoprstý a Pavol Drienovský. Po turnaji sa uskutočnila diskotéka v podaní DJ Adama. Organizátorom prialo aj počasie. Po celotýždňových dažďoch v sobotu spŕchlo len podvečer a tak môžu byť s celou organizáciou aj priebehom turnaja spokojní. Na záver by som chcel napísať, že je veľmi potešujúce, že nový starosta obce sa zúčastnil príprav celého turnaja, pomohol pri jeho realizácii  a taktiež sa turnaja ako divák aj zúčastnil. To sme tu v minulosti nemali. Pre fanúšikom futbalu na Skýcove bolo zase potešujúce vidieť návrat kvalitných skúsených hráčov a taktiež širokú lavičku náhradníkov. Zostáva nám len veriť, že to nebolo len na turnaj :)

Tu sú krátke videozostrihy z niektorých zápasov :

FK Skýcov : FK Hostie  (3 : 3 )

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Penaltový rozstrel FK Skýcov : FK Hostie

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Penaltový rozstrel FK Veľký Klíž : FK Krtovce

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Finálový zápas FK SKýcov : FK Veľký Klíž (3 : 2)

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Ako sa varil fajnový guláš z diviny :)

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

Posledná úprava Nedeľa, 24 Júl 2011 13:19
 
Copyright © 2019 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
kosenie__20...
Image Detail