Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Napísal Tomáš Kolembus
Pondelok, 15 Jún 2009 19:17

Slepčany - Skýcov - 0 :1 (0:1)

15. V.Gubov

Na predposledný zápas odvetnej časti ligy vycestovali naši futbalisti do Slepčian. Samotné stretnutie sa začalo s miernym meškaním. Bol to veľmi vyrovnaný zápas s minimom šancí. Nehral sa "pekný", skôr účelný futbal. Počasie bolo ideálne. Kapitánom bol Peter "Kosto" Jenis, ale už na začiatku zápasu sa mu obnovilo zranenie a tak musel striedať. Kapitánsku pásku po ňom prebral Juraj Pauček.

Kapitán Kapitán
Góly Skýcova: 43. P.Huňady, 52.(11 m) a 72. R.Černák, 67. a 75. L.Dávid, 70. a 90. Š.Žikavský ml.

Gól Loviec: 20. V.Hosťovecký

Rozhodoval: R.Macho

Výsledok zápasu síce hovorí jasnou rečou, ale nebolo to až také jednoznačné víťazstvo. Domáci nepredviedli v prvom polčase výkon hodný druhého mužstva tabuľky. Hosťom vyšiel prvý polčas, dlho viedli, až v závere polčasu sa podarilo domácim vyrovnať. Druhý polčas bol zo strany hostí katastrofálny, inkasovali astronomických 6 gólov a nakoniec odišli domov s poriadným výpraskom. Nedá mi ešte nespomenúť hlavnú udalosť nedeľnajšieho popoludnia :))) 1x si kapitánsku pásku navliekol Roman "Toudi" Černák a bol pravým kapítánom, ktorý zavelil do útoku.

Posledná úprava Pondelok, 15 Jún 2009 06:04

Upršaná prehra v Mlyňanoch PDF Tlačiť E-mail
Nedeľa, 31 Máj 2009 21:34

Tesárske Mlyňany - Skýcov 2:1 (1:1)

Po dlhšej dobe spôsobenej mojou cestou po Portugalsku a Španielsku som dnes zavítal na futbalový zápas do Tesárskych Mlyňan. K zápasu napíšem viac až koncom týždňa, lebo do piatku som odcestovaný v Štúrove.

Katastrofa! Prehra u posledného... PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 18 Máj 2009 20:45

prehra
prehra prehra
Choča - Skýcov 3 :2 (1:0)

Góly: 37. Rosinský (11 m), 53. Candrák, 55. Michalák -  57. Žikavský ml., 86. Černák.

V 21. kole vycestovali naši futbalisti na majstrovský futbalový zápas s Chočou. Choča v posledných kolách začala vyhrávať a táto skutočnosť neveštila nič dobré. Aj keď treba priznať, že minimálne s remízou sme rátali. Opak bol však pravdou. Kruta realita sa prejavila už v 55. minúte kedy naši futbalisti prehrávali 3:0! Následne domáci poľavili a Štefan Žikavský ml. znížil na 3:1. V 86. minúte vykresal iskierku nádeje Roman Černák, ktorý znížil na 3:2. Na viac sa už hostia nezmohli a tak prehrali nakoniec 3:2.  V nedeľu dňa 24. mája o 17:00 privítame na domácom ihrisku Nevidzany. Dúfajme, že naší chlapci odčinia prehru z Choče.

Posledná úprava Streda, 20 Máj 2009 05:47

Zlatý bod z Velčíc PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 08 Máj 2009 11:14

Velčice - Skýcov 2 :2 (0:2)

Naši chlapci cestovali v ďalšom ligovom kole na horúcu "velčickú" pôdu. Velčickú, ako velčickú.... Zápas sa totiž odohral v Martine nad Žitavou z dôvodu rekonštrukcie trávnatej plochy vo Velčiciach. Duel druhého a trietieho mužstva tabuľky sľuboval vzrušujúci futbal. Bohužiaľ som sa ho nezúčastnil, preto prinášam len sprostredkované informácie. V prvom polčase dominovali hostia zo Skýcova, čo dokumentuje aj polčasové vedenie 2:0. V druhom polčase domáci pritlačili, podarilo sa im aj vyrovnať a údajne veľa nechýbalo a mohli strhnúť viťazstvo na svoju stranu. Nakoniec sa zápas skončil zmierlivou remízou.

Naši chlapci odohrajú ďalší majstrovský zápas na domácej pôde. V nedeľu dňa 10.mája privítame futbalistov z Červeného Hrádku. Všetci ste srdečne pozvaní.

Posledná úprava Piatok, 08 Máj 2009 11:15