Úvod Šport ZO ZTŠČ Skýcov
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty -2 až -4 °C a najvyššie denné teploty 2 až 4 °C. Zajtra zamračené, ranné minimá -2 až -4 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

ZO ZTŠČ Skýcov


Štafetový beh PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 02 Marec 2009 14:23

Lubko Matejov
Lubko Matejov Lubko Matejov
V sobotu 28. feburára 2009 sa o 14.00 hodine uskutočnil 9. ročník tradičného štafetového behu zmiešaných družtiev. Behu sa mohli zúčastniť deti, ženy aj muži . Aj "vďaka" dopoludňajšiemu nepriaznivému počasiu a ťažkému snehu na trati sa na beh prihlásilo len 18 pretekárov, ktorí sa rovnomerne rozdelili do troch súťažných družtiev. Nie je vôbec dôležité kto vyhral, dôležité je, že sa opäť žišla dobrá partia zimných nadšencov a spoločne strávili pekné popoludnie. Smutné je len to, že to bol asi posledný jarný snežný víkend v tomto roku. Jar sa nezadržateľne hlási o slovo. Škoda, že sa tieto preteky nezrealizovali skôr.

 

Posledná úprava Utorok, 10 Marec 2009 20:03
Čítať celý článok...
 
Tradičný beh na lyžiach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Nedeľa, 22 Február 2009 19:45

Beh na lyžiach
Beh na lyžiach Beh na lyžiach

V nedeľu 22. februára 2009 pripravili Základná organizácia združenia technických a športových činností a Biatlon klub Skýcov tradičný beh na bežkách okolo obce Skýcov. Na štart približne 13 kilometrovej trate sa postavilo 33 bežeckých nadšencov . Najmladším účastníkom bola žiačka 5. ročníka ZŠ Skýcov  Erika Gahérová a najstarším účastníkom Starosta obce Skýcov p. Štefan Gahér. Za krásneho slnečného počasia vyrazili všetci odhodlane na určenú trasu. Celé bežecké popoludnie spoločne ukončili v Brezinách pri spoločnom posedení a špekáčikoch. Na podujatí sa nešťastne zranil Jojo Dávid, ktorý si zlomil členok. Želáme mu všetci rýchle uzdravenie a skorý návrat do radov volejbalistov :)

Posledná úprava Streda, 25 Február 2009 17:11
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu123456DopreduKoniec»

Stránka 6 z 6
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Mikuláš_škô...
Image Detail