Úvod Školstvo Materská škola
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty 1 až -1 °C a najvyššie denné teploty 3 až 5 °C. Zajtra zamračené a občasný dážď, ranné minimá -1 až -3 °C a denné maximá -1 až 1 °C.

Materská škola

Zriaďovateľom Materskej školy v Skýcove je Obecný úrad Skýcov. V budove škôlky je miestnosť na aktivity, spálňa , sociálne zariadenia , kuchyňa a miestnosť na výdaj stravy pre žiakov školy. Deti majú k dispozícií ihrisko s pieskoviskom a preliezkami. Riaditeľkou MŠ Skýcov je Alžbeta Černáková.

kontakt : 037 / 6346124Deň svätého Mikuláša detí MŠ PDF Tlačiť E-mail
Napísal Gabriela Paukova   
Streda, 08 December 2010 15:14

     Konečne prišiel dlho očakávaný 6. december - Deň svätého Mikuláša, na ktorý sa deti z našej Materskej školy veľmi tešili. Celý deň sme túžobne čakali na skutočného svätého Mikuláša, ktorý už tradične zavítal do Skýcovského kostolíka. Celé dopoludnie sme prežívali prípravou rôznych mikulášskych prekvapení a samozrejme spevom piesní a básní o Mikulášovi. 

O 17.00 hod. všetky detí vítali svätého Mikuláša, ktorý prechádzal kostolom a požehnával všetky deti. Po jeho krátkom príhovore, naše deti mu zarecitovali a zaspievali mikulášske piesne a básne, za ktoré svätý Mikuláš poďakoval a pristúpil k rozdávaniu darčekov. Na záver sme mu opäť prostredníctvom piesní a básní poďakovali a o malú chvíľu sme sa s Mikulášom rozlúčili. Všetci sme prežívali pekné a neopakovateľné chvíle, na ktoré budeme dlho spomínať.

Vďaka Ti svätý Mikuláš za dary,

nech sa každému podarí,

nájsť lásku a pokoj v každom z nás.

O rok príď opäť medzi nás.

 

Alžbeta Černáková, riaditeľka MŠ

V Skýcove dňa 7. decembra 2010

 
Zápis do škôlky PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Piatok, 13 Marec 2009 12:32

Zápis do MŠ
Zápis do MŠ Zápis do MŠ
Vážení rodičia !

Hra je tvorivá činnosť plná rozvoja fantázie a pracovných zručností Vášho dieťaťa. Prostredníctvom nej spoznáva svet a získava koletívne cítenie, ktoré je potrebné pre život v spoločnosti. Len materská škola podporuje poznávanie okolitého sveta Vášho dieťaťa na profesionálnej úrovni. Tiež zabezpečuje odbornú prípravu pre vstup detí do základnej školy. A preto neváhajte a prihláste vašu dcéru (syna) do sveta hier a poznávanie spoločnosti. Srdečne Vás pozývame na zápis do MŠ Skýcov k budúcemu školskému roku, ktorý sa uskutoční v dňoch od 10.3. - 16.3.2009 od 8. 00 hod. - 16.00 hod.

Prineste si so sebou rodný list a kartičku poistenca Vášho dieťaťa. Zároveň upozorňujeme rodičov, ktorí chcú prihlásiť dieťa v priebehu školského roku , že sa zápisu do škôlky musia zúčastniť už teraz.

 

Riaditeľka MŠ Skýcov - Alžbeta Černáková

Posledná úprava Piatok, 13 Marec 2009 12:52
 
«ZačiatokDozadu123456789DopreduKoniec»

Stránka 9 z 9
Copyright © 2021 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
junior
Image Detail