Úvod Šport FK Skýcov Sezóna 2011/2012
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 13 až 11 °C a najvyššie denné teploty 20 až 22 °C. Zajtra zamračené a búrky, ranné minimá 13 až 11 °C a denné maximá 19 až 21 °C.

Sezóna 2011/2012
FK Skýcov : FK Tesárske Mlyňany PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 09 Apríl 2012 10:19

Prvý domáci zápas v jarnej časti ligy mal veľmi nízku návštevu. Bola naozaj riadna zima a fúkal nepríjemný vietor. Môžem ale s kľudným svedomím napísať, že ten kto neprišiel, môže ľutovať. Naši futbalisti predviedli podľa mňa jeden z najlepších výkonov sezóny a potešili svojou bojovnosťou a nasadením všetkých divákov. Keby zápas skončil 10 : 0 tak by to ani nebolo veľké prekvapenie. Video zostrih zo zápasu si môžete pozrieť pod článkom. Verím, že podobných kvalitných zápasov uvidíme viac :) Držím palce.

 

Posledná úprava Sobota, 14 Apríl 2012 08:54
Čítať celý článok...
 
FK Skýcov a aktuálne články PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 29 August 2011 07:30

Včera , nezávisle na sebe, sa ma traja ľudia opýtali, prečo nie sú články a aktuálna tabuľka z futbalu na Skýcove. Úprimne povedané, mňa samého to veľmi mrzí, ale nie je to v mojej moci. Ja len kamerujem  zápasy a aj to nie je  jednoduché. Z futbalu v podstate nemám nič, pretože treba sledovať celý zápas, potom to nastrihať, upraviť a nahrať na internet. V minulosti písal články o futbale Tomáš Kolembus , ale chápem, že sa nemôže venovať všetkému. Preto touto cestou vyzývam ochotného fanúšika , ktorý by písal komentáre k zápasom na našu webstránku. Ja potom s radosťou doplním videozostrihy z domácich zápasov.

Posledná úprava Pondelok, 29 August 2011 12:14
 
Futbalový turnaj o pohár starostu obce Skýcov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Nedeľa, 24 Júl 2011 12:18

V sobotu 23.júla 2011 sa v našej obci uskutočnil už tradičný futbalový turnaj O pohár starostu obce Skýcov. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá : FK Veľký Klíž, FK Hostie, FK Krtovce a FK Skýcov. Turnaj začal na upravenom trávniku zápasom Skýcov : Hostie. Víťazstvo sa nakláňalo raz na jednu raz na druhú stranu. Po vyrovnanom zápase bol konečný výsledok 3 : 3  a postupujúcom rozhodol až penaltový rozstrel. Zaujímavosťou je, že obe družstvá v druhej sérii vymenili brankárov. A to naozaj rozhodlo. Náš kapitán Kuko Lubo Štucika si na prvú loptu siahol, ale druhú už vyrazil. Skýcov postúpil do finále. V druhom zápase nastúpili proti sebe favorizované družstvo FK Krtovce a mladé družstvo FK Veľký Klíž. Po napínavom a vyrovnanom zápase, ktorý skončil 0 : 0 nasledoval opäť penaltový rozstrel. V ňom boli úspešnejší mladíci z Veľkého Klíža a postúpili do finále. V zápase o tretie miesto hráči FK Krtovce nenechali nič na náhodu a svojho súpera jednoznačne rýchlostne aj kvalitatívne prevýšili. FK Krtovce : FK Hostie 8 : 2. Vo finále o 19.00 hodine nastúpili proti sebe domáci FK Skýcov a FK Veľký Klíž. Hráči Veľkého Klíža na začiatku zápasu otvorili hru a vysoko napádali hráčov Skýcova. Po dvoch nepremenených šanciach sa tak ukázalo klasické - nedáš dostaneš. Skýcov dal veľmi rýchlo dva góly a domáci hráči sa upokojili.Klížanci však neskladali zbrane a chybou v obrane Skýcova sa im podarilo znížiť na 2 : 1. Skýcov opäť udrel a Vlado Gubco zvyšoval na 3 : 1. Peknou priamočiarou akciou sa hráčom Veľkého Klíža podarilo opäť znížiť. V závere zápasu sa Skýcov stiahol a bránil výsledok. FK Veľký Klíž po veľkom nápore vsietil gól na 3 : 3, ale rozhodca ho pre ofsajd neuznal. V záverečnom tlaku nastrelili ešte hráči z Veľkého Klíža ešte brvno. FK Skýcov tak vyhral turnaj víťazstvom vo finále na FK Veľký Klíž 3 : 2. Po ukončení turnaja odovzdal starosta obce Mgr. Tomáš Kolembus poháre pre najlepšie družstvá a taktiež pre najlepších jednotlivcov.

 

Posledná úprava Nedeľa, 24 Júl 2011 13:19
Čítať celý článok...
 


Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Pasovačka__...
Image Detail