Úvod Šport Volejbal
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty -10 až -12 °C a najvyššie denné teploty -4 až -2 °C. Zajtra prevažne oblačno a miestami prehánky, ranné minimá -8 až -10 °C a denné maximá -5 až -3 °C.

Volejbal
FK Skýcov : FK Ladice PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 08 Október 2012 06:51

Športový fanúšik si včerajšie popoludnie a večer vychutnával plnými dúškami. Slovan v KHL s Dynamom Moskva, večer Barca Real , ale vrcholom dňa bol predzápas El Clasicana Skýcove J FK Skýcov v upršanom počasí deklasovalo FK Ladice hrozivým rozdielom 7 : 0. Po prvom rozpačitom polčase sa v druhom polčase valil na bránu Ladíc jeden útok za druhým. Proste pekná nedeľa. Len tých fanúšikov keby bolo viac. Tu je video.

 

 

Posledná úprava Utorok, 09 Október 2012 19:37
 
Volejbalový turnaj 2012 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Nedeľa, 09 September 2012 19:51

V sobotu sa uskutočnil ďalší ročník volejbalového turnaja, ktorý organizoval volejbalový klub Skýcov pod záštitou starostu obce. Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev : VHS Zlaté Moravce, Panters Zlaté Moravce, Bošany, Obyce a Skýcov. Našu obec reprezentovali nasledujúci hráči : K. Pätoprstý, M.Jurík, M.Krigovský, M.David, P.Matejov st., P.Matejov ml., J.Zvolenský a naše dve superbaby J.Juríková a P. Lukáčová. Len pre upresnenie  - ak Vám v zostave chýbajú nejaké mená tak vedzte že, mnohí sú zranení, niektorí hrať nechceli (dôvody nepoznám) a iné dôvody :) (prípadne iné družstvo :)  Turnaj sa hral spôsobom každý s každým na dva víťazné sety. Bodovanie bolo dohodnuté podľa turnajových pravidiel : víťazstvo 2 : 0 ( 3 body), víťazstvo 2 : 1 (2 body), prehra 1 : 2 (1 bod) a prehra 0 : 2 (0 bodov). Víťazom turnaja sa podobne ako minulý rok stalo družstvo VHS Zlaté Moravce. Na ďalších miestach sa umiestnili : 2.miesto Bošany, 3. Miesto Panters Zlaté Moravce, 4.miesto Skýcov a 5. miesto Obyce. Pre korektnosť treba ale uviesť, že družstvo z Bošian malo na ihrisku v každom zápase minimálne dve ženy (tým samozrejme nechcem znižovať ich kvalitu a šikovnosť, ale smečovali a blokovali proti vysokým hráčom ) Pre každé družstvo bol k dispozícii občerstvenie a výborný a nezabudnuteľný guláš , ktorý pripravili Karol Pätoprstý a Palko Drienovský . Ďakujeme :)  Za pomoc pri občerstvení ďakujeme Bistru M a M Skýcov, Potravinám Vierky Matejovej, J. Dávidovi za pomoc so slnečníkmi a zastrešením stolov, OcÚ Skýcov za zapožičanie stolov , lavíc a chladničky, Mirovi Juríkovi za výbornú divinu na guláš, Soničke J. za pokrájanie toho mäsa,  Palkovi Matejovovi za rýchle vyriešenie problému s ozvučením turnaja. Taktiež by som chcel poďakovať všetkým, ktorí svojou nezištnou pomocou a dobrou náladou pomohli zorganizovať celý turnaj : dievčatám za prípravu bagiet a kávy (Mirke J., Zuzke J., Evke B. , Evke Z. a Vierke M.), Peťovi M., Števkovi B.,  Evke B. a Vierke M. za pomoc pri čapovaní a pomoc s podávaním guláša a veľké poďakovanie patrí Palimu Matejovovi a Mirovi Juríkovi za prípravu a zorganizovanie celého turnaja. Poďakovanie patrí aj starostovi obce T. Kolembusovi za zahájenie a vyhodnotenie turnaja a taktiež za poháre pre všetky zúčastnené družstvá a finančnú príspevok na turnaj vo výške 100 €. Najväčšia vďaka však patrí všetkým , ktorí prišli využiť túto krásnu sobotu v spoločnosti priateľov a dobre sa zabavili volejbalom a držala ich počas celého turnaja výborná nálada. Uvidíme sa opäť o rok Tu sú fotky z turnaja

 

Posledná úprava Pondelok, 10 September 2012 13:14
 
Volejbalový turnaj 2011 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 29 August 2011 10:33

Volejbalový_tur...
Volejbalový_turnaj_2011__08 Volejbalový_turnaj_2011__08

V sobotu 27. augusta sme v našej obci na multifunkčnom ihrisku zorganizovali volejbalový turnaj. Pôvodne sme turnaj pripravili pre 6 družstiev : VHS Zlaté Moravce, Starý Tekov, Bošany, Nová Baňa, Vráble a VK Skýcov. V piatok nás nemilo prekvapili tri družstvá, ktoré sa z turnaja na poslednú chvíľu odhlásili. Boli sme tak nútení improvizovať. Veľká vďaka patrí Robovi Šútorovi, ktorý dokázal v priebehu niekoľkých hodín zabezpečiť zmiešané družstvo z Obýc, doplnené o hráčov zo Zlatých Moraviec. Turnaj sme tak nakoniec zorganizovali pre 5 družstiev : Bošany, VHS Zlaté Moravce, Obyce, Skýcov A a Skýcov B. Turnaj otvoril starosta obce Tomáš Kolembus a zaželal všetkým súťažiacim veľa športového šťastia. Štartovné bolo pre všetkých 5 € / hráč. Za to získal každý účastník guláš, bagetu, 2 pivká , 2 kofoly a ešte každé družstvo minerálku a dva litre vína.

 

Posledná úprava Piatok, 02 September 2011 14:07
Čítať celý článok...
 
Volejbalový turnaj 2009 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Piatok, 17 Júl 2009 08:18

volejbal_2009_3...
volejbal_2009_32 volejbal_2009_32
V sobotu 11. júla 2009 sa v Brezinách uskutočnil tradičný volejbalový turnaj . V horúcom slnečnom popoludní sa zišli všetci zanietení volejbalisti a po vzájomnej dohode sa rozdelili do troch družstiev. Hralo sa systémom každý s každým s podmienkou, že na ihrisku musia byť v každom družstve na ihrisku tri ženy. Silné slniečko nám občas robilo problémy , takže sme často ani nevideli letiacu loptu. Napriek tomuto maličkému problému bola nálada výborná, pivko chladené, guláš rozvoniaval a my sme sa dobre zabávali. Víťazom sa stalo družstvo pod vedení Doda Mihalíka , na druhom mieste družstvo Karola Pätoprstého a tretie miesto obsadilo družstvo Jozefa Zvolenského. Každé družstvo získalo pekné ceny a samozrejme sme sa spolu všetci odfotili.:) Potom nasledoval tradičný zápas mužov "starí" proti "mladým", ktorí tento rok vyhrali mladíci:) Treba však dodať, že nám všetkým chýbali naši super hráči a dobrí kamaráti, ktorí pre zranenia alebo iné povinnosti nemohli prísť - Palko Matejov a Lubo Černák.Jojo Dávid si zahral len počas prestávky s Igorom "Greškom Matejovom" a "Peťom Cigim Matejovom":) Na fotke ich ľahko nájdete. Novinkou bol tohtoročný zápas žien. Nikoho už neprekvapilo množstvo pekných výmien, prihrávok a smečov. Očividne je na našich kočkách vidieť , že tréningy priniesli svoje ovocie. Len tak ďalej :)

Prichádzajúci večer sa niesol v znamení spoločných rozhovorov, spomienok a opekania špekáčikov. Z celej akcie si môžete pozrieť tieto fotky .

Stretneme sa o rok :)

 

Posledná úprava Sobota, 18 Júl 2009 10:48
 
Králi remíz PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Sobota, 09 Máj 2009 11:17

turnaj_09
turnaj_09 turnaj_09
V piatok 8.5.2009 sa v Žitavanoch uskutočnil volejbalový turnaj organizovaný miestnym volejbalovým klubom. Turnaja sa zúčasnili pozvané družstvá : Žitavany A, Žitavany B, Tlmače, Starý Tekov, Nová Baňa a Skýcov.

Turnaja sme sa zúčastnili v zostave : Matejov Pavel st., Matejov Palko ml., Mihalík Dodo , Černák Miloš, Černák Roman, Zvolenský Jozef a Kaňuková Julka. Turnaj sa hral spôsobom každý s každým (každé družstvo odohralo 5 zápasov ) a hralo sa na dva sety. Víťazstvo 2 body , remíza 1 bod a záverečnom hodnotení pri rovnosti bodov rozhodovali získané body v setoch.

Posledná úprava Sobota, 09 Máj 2009 11:42
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Stránka 1 z 2
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Veteran_09_...
Image Detail